والیبال نوجوانان دختر آسیا| پیروزی آسان تیم ایران مقابل ازبکستان

والیبال نوجوانان دختر آسیا| پیروزی آسان تیم ایران مقابل ازبکستان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم والیبال نوجوانان دختر ایران در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی آسیا از ساعت 9 صبح امروز (شنبه 21 خرداد) مقابل ازبکستان به میدان رفت و سه بر صفر این تیم را شکست داد.

ملی‌پوشان ایران از ابتدا کنترل مسابقه را در دست داشتند و در ست اول با اختلاف و با نتیجه 25 بر 9 پیروز شدند. در ست دوم ازبکستان فاصله خود را با ایران کمتر کرد اما این ست هم 25 بر 15 به سود ایران تمام شد. دختران ایرانی ست سوم را نیز 25 بر 12 بردند تا در نهایت سه بر صفر فاتح این میدان باشند.

در پایان این دیدار ستایش حسینی قدرتی‌زن تیم ملی ایران با کسب19 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن زمین شد. همچنین پریا حاجتمند با 12 و آسیه حسنی نیز با 9 امتیاز دیگر بازیکنان امتیازآور این بازی بودند. در تیم ازبکستان دلنوار بویمیرزوف با کسب 8 امتیاز بهترین بازیکن بود.

تیم ایران با ۲ پیروزی مقابل تایلند و ازبکستان و ۲ شکست مقابل تایلند و کره‌جنوبی در جایگاه سوم جدول رده‌بندی گروه اول قرار گرفت و باید منتظر مشخص شدن تیم چهارم گروه دوم باشد.

بازی‌های دور دوم این مسابقات از فردا یکشنبه 22 خرداد آغاز می‌شود. دو تیم برتر هر گروه در نیمه نهایی رقابت می‌کنند و سایر تیم‌ها برای کسب جایگاه  پنجم تا یازدهم به مصاف هم می‌روند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم