واکنش مادر امباپه به قهرمانی رئال مادرید: به همین دلیل پسرم در پاریس ماند!

واکنش مادر امباپه به قهرمانی رئال مادرید: به همین دلیل پسرم در پاریس ماند!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از افرادی که خبر چهاردهمین قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را در فضای مجازی پسندید مادر و مدیربرنامه‌های کیلیان امباپه ستاره فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن بود. قهرمانی کهکشانی‌ها بهانه‌ای برای هواداران رئال مادرید شد تا به امباپه را به خاطر نه گفتن به آنها دست بیندازند. با این حال او و مادرش جز آن دسته از افرادی بودند که از قهرمانی کهکشانی‌ها خوشحال شدند، البته مادر ستاره فرانسوی این اتفاق را دلیلی برای توجیه ماندن فرزندش در پارک دو پرنس هم دانست.

فایزه لاماری در این خصوص به نشریه اکیپ گفت: این (قهرمانی رئال مادرید) همان دلیلی است که امباپه تصمیم به ماندن در پاری‌سن‌ژرمن گرفت. رفتن به تیمی که قهرمان اروپا و اسپانیا است چه ارزشی دارد؟ هیچ. ارتقای آمار این تیم حتی اگر 70 گل زده باشد غیرممکن است. در پاریس اما او می‌تواند تاریخ‌ساز شود و باید دید که از سال آینده تاریخ‌سازی‌اش شروع می‌شود یا نه؟

اگرچه ممکن است ادعای مادر امباپه درباره دلیل ماندن فرزندش در پارک‌دو‌پرنس درست باشد اما شکی نیست که دلیل اصلی او برای تمدید سه سال قراردادش با پاریسی‌ها پیشنهاد مالی نجومی و امتیازات عجیبی است که تیم فرانسوی به این بازیکن ارائه کرد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم