واکنش مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به تقابل با الهلال در آسیا

واکنش مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به تقابل با الهلال در آسیا

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی درباره تقابل پرسپولیس با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: فرقی نمی‌کرد که در این مرحله به چه تیمی بخوریم. همه تیم‌ها قوی و پرستاره هستند. در پرسپولیس هم همه ستاره هستند و با جان و دل‌شان برای تیم بازی می‌کنند. بازی با الهلال هم شرایط خاص خودش را دارد و قطعاً سخت خواهد بود.

مدیر تیم پرسپولیس ادامه داد: ما نزدیک به دو سال است که در بازی‌های آسیایی در خانه خودمان بازی نکرده‌ایم و این برمی گردد به ضعف فدراسیون قبلی (ایران) که نتوانست از حق فوتبال و باشگاه‌ها دفاع کند. در این چند سال ما به قطر، امارات، هند و تاجیکستان رفته‌ایم و الان هم باید به عربستان برویم و تیم حریف از امتیاز میزبانی و حضور تماشاگرانش بهره می‌برد.

افشین پیروانی درباره قانونی که برای جذب بازیکن خارجی وضع شده گفت: سال گذشته در این رابطه قانونی گذاشتند که همه تبعیت کردیم. چه اتفاقی می‌افتد که امسال قانونی گذاشته‌اند که فقط تیم ما صد درصد ضرر می‌کند؟ ما نماینده ایران هستیم و باید از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم. سرمربی تیم ما درخواست کرد که اجازه جذب یک بازیکن خارجی را بدهند ولی تیم‌های صنعتی و پولدار کارشان پیش رفت و یکی از تیم‌ها هم بازیکن و هم مربی خارجی گرفت. به نظر من اسم لیگ‌مان را عوض کنند و بگذارند لیگ سرمایه‌داری چون رقابت با تیم‌های پولدار خیلی سخت شده است!

مدیر تیم پرسپولیس گفت: مگر خود فدراسیون در پرونده «ویلموتس» بدهی ندارد؟ آیا اینجا آبروی فوتبال ایران نرفته است؟ مگر تیم ملی و تیم امید از مربیان خارجی استفاده نمی‌کنند؟ فقط تیم ما که می‌خواهد از اعتبار ایران دفاع کند نمی‌تواند بازیکن خارجی جذب کند؟ ولی فراموش نکنید که ما پرسپولیس هستیم؛ پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا و با تلاش و غیرت خودمان و دعای هواداران می‌توانیم باز هم کارهای بزرگ انجام دهیم. کادر فنی هم برگزاری ۳-۲ بازی دوستانه با تیم‌های لیگ برتری را در برنامه دارد.