واکنش وزارت ورزش به خبر تعیین سرمربی برای تیم ملی و استقلال

واکنش وزارت ورزش به خبر تعیین سرمربی برای تیم ملی و استقلال

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پی انتشار برخی اخبار درباره ورود وزارت ورزش و جوانان به موضوعات فنی تیم ملی فوتبال، محسن معتمدکیا سرپرست اداره کل روابط عمومی این وزارتخانه با رد این اخبار گفت: موضع وزارت ورزش و جوانان از ابتدا هم حمایت از تصمیمات فدراسیون فوتبال بوده و کماکان این موضع پابرجاست. وزارت ورزش و جوانان در موضوعات فنی ورودی ندارد و تنها به عنوان نقش حامی پشت سر فدراسیون‌های ورزشی از جمله فدراسیون فوتبال است.

او با اشاره به انتشار برخی شایعه‌ها با استناد به جلسه روز گذشته ۶ تن از بازیکنان تیم ملی با حمید سجادی وزیر ورزش تصریح کرد: آقای وزیر آداب ورزش را به خوبی می‌دانند و نسبت به جایگاه کادر فنی اشراف کامل دارند. این جلسه به درخواست سرپرست و کادر فنی تیم ملی انجام شد و ایشان نزدیک به دو ساعت دل‌نگرانی‌های این بازیکنان را به نمایندگی از سایر بازیکنان و در حضور سرپرست تیم و عضو هیات رئیسه شنیدند.

معتمدکیا همچنین با تکذیب «عدم اجازه» وزارت ورزش و جوانان برای استخدام برخی مربیان باشگاهی از جمله استقلال گفت: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در حال واگذاری به مردم هستند و وزارت ورزش و جوانان دخالتی در امور این دو باشگاه ندارد. مدیران این دو باشگاه می‌توانند شهادت دهند که وزارتخانه دخالتی در موضوعاتی این چنینی ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز بعضی از رسانه‌ها از تمایل وزارت ورزش و جوانان برای بازگرداندن کارلوس کی روش به تیم ملی و تغییر دراگان اسکوچیچ خبر داده بودند.

منبع : مهر