پاکسازی مستمر محدوده پارک دانشجو در دستور کار پلیس/ رحیمی: بیش از 20 بار آنجا را پاکسازی کردیم

پاکسازی مستمر محدوده پارک دانشجو در دستور کار پلیس/ رحیمی: بیش از 20 بار آنجا را پاکسازی کردیم

سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره درگیری تعدادی از اوباش در محدوده تئاتر شهر و پارک دانشجو که چند هفته قبل روی داد و اتفاقاتی از این دست که هر ازچندگاهی در محدوده مذکور روی می‌دهد و منجر به گلایه شهروندان از وضعیت آنجا شده است، اظهار کرد: جمع‌آوری افراد ناهنجار آنجا وظیفه ما است و شاید بیش از 20 بار این کار انجام شده اما به دلیل شرایط و وضعیت خاص این پارک، معمولاً افراد ناهنجار در آنجا تردد دارند.

رئیس پلیس تهران افزود: چندی پیش نیز به سرکلانتر منطقه گفتم که برخورد با افراد ناهنجار در آنجا به طور مستمر صورت گیرد تا فقط محیط برای افرادی باشد که یا قصد تردد به تئاتر شهر یا استراحت و استفاده از پارک را دارند.

وی تصریح کرد: بعد از اتفاقی که چند هفته پیش در تئاتر شهر روی داد، پاکسازی آنجا را از افراد ناهنجار به طور مستمر در دستور کار قرار دادیم.

به گزارش تسنیم؛ هشتم بهمن ماه تعدادی از بساط‌گستران محوطه پارک دانشجو با هم درگیری کلامی پیدا کردند و دقایقی بعد با بالاگرفتن نزاع کلامی، شکل درگیری آنها نیز به فیزیکی تبدیل شد و در همین حین این افراد از سلاح سرد برای درگیری استفاده کردند.

با حضور مأموران، این افراد متواری شده پا به فرار گذاشتند که در همان محل چهار نفر از این افراد دستگیر شدند.

ساعاتی بعد نیز دیگر افراد حاضر در این درگیری نیز شناسایی و دستگیر شدند و تعداد افراد بازداشت شده به 11 نفر رسید همچنین در جریان این درگیری سه نفر مصدوم شدند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم