پایان هفته سوم سوپر لیگ سبک‌های آزاد

پایان هفته سوم سوپر لیگ سبک‌های آزاد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، هفته سوم سوپر لیگ سبک ‌ای آزاد فدراسیون در دو بخش بانوان و آقایان در سالن کبگانیان تهران و با حضور محسن آشوری سرپرست نایب رئیسی فدراسیون، وحید مومنی دبیر فدراسیون و احمد شقاقی رئیس سازمان سبک های آزاد برگزار شد.

این مسابقات در بخش بانوان روز پنج شنبه 30 دی‌ماه و در بخش آقایان نیز روز جمعه یک بهمن برگزار شد که باشگاه ناکامورا تهران در بخش بانوان و باشگاه نیروی زمینی ماندگار در گروه یک آقایان و باشگاه کیوکوشین ناکامورا در گروه دوآقایان نیز صدر نشین گروه های خود هستند.

نتایج این هفته از رقابت ها  و جدول رده بندی تیم‌ها تا پایان هفته سوم به شرح زیر است:

نتایج بانوان:
باشگاه ماندگار (برنده) – باشگاه زاینده رود
باشگاه گلگهر – باشگاه پارس آمود (برنده)
باشگاه کیوکوشین ناکامورا تهران (برنده) – باشگاه نشاط شهر بابک
باشگاه ملی حفاری ایران – باشگاه دلاوران اصفهان (برنده)
باشگاه مس سرچشمه – باشگاه هیات کاراته طرقبه شاندیز (برنده)
باشگاه ماندگار (برنده) – باشگاه گلگهر
باشگاه کیوکوشین ناکامورا تهران (برنده) – باشگاه پارس آمود
باشگاه ملی حفاری ایران (برنده) – باشگاه یازنده رود
باشگاه دلاوران اصفهان – باشگاه هیات کاراته طرقبه شاندیز (برنده)
باشگاه مس سرچشمه (برنده) – باشگاه نشاط شهر بابک

جدول رده بندی بانوان تا پایان هفته سوم:
1.باشگاه کیوکوشین ناکامورا تهران با شش پیروزی و 74 امتیاز انفرادی
2. باشگاه ماندگار با پنج پیروزی و 88 امتیاز انفرادی
3. باشگاه پارس آمود با پنج پیروزی و 79 امتیاز انفرادی
4. باشگاه هیئت کاراته طرقبه شاندیز خراسان با سه پیروزی و 45 امتیاز انفرادی
5. باشگاه گل گهر با سه پیروزی و 35 امتیاز انفرادی
6. باشگاه مس سرچشمه با دو پیروزی و 48 امتیاز انفرادی
7. باشگاه ملی حفاری با دو پیروزی و 42 امتیاز انفرادی
8. باشگاه دلاوران اصفهان با دو پیروزی و 32 امتیاز انفرادی
9. باشگاه نشاط شهر بابک بدون پیروزی و با 23 امتیاز انفرادی
10. باشگاه زاینده رود بدون پیروزی و با 17 امتیاز انفرادی

نتایج گروه A آقایان:
باشگاه مناطق نفت خیر جنوب (برنده) _ باشگاه صنعت مس رفسنجان
باشگاه پاس هیات کاراته تنکابن (برنده) _ باشگاه سوکیوکوشین مس فلز رنگین
باشگاه نیروی زمینی ماندگار (برنده) _ باشگاه آکادمی لطف زاده
باشگاه جیسن کاراته گروه ساختمانی آراکس (برنده) _ باشگاه مس شهر بابک
باشگاه مناطق نفت خیز جنوب _ باشگاه سوکیوکوشین مس فلز رنگین (برنده)
باشگاه جیسن کاراته گروه ساختمانی آراکس (برنده) _ باشگاه آکادمی لطف زاده
باشگاه صنعت مس رفسنجان (برنده) _ باشگاه مس شهر بابک

جدول رده بندی گروه A  آقایان:
1. باشگاه نیروی زمینی ماندگار با پنج پیروزی و 80 امتیاز انفرادی
2. باشگاه جیسن کاراته گروه ساختمانی آراکس با چهار پیروزی و 65 امتیاز انفرادی
3. باشگاه پاس هیئت کاراته تنکابن با چهار پیروزی و 56 امتیاز انفرادی
4.باشگاه سوکیوکوشین مس فلز رنگین با دو پیروزی و 25 امتیاز انفرادی
5. باشگاه مناطق نفت خیز جنوب با دو پیروزی و 48 امتیاز انفرادی
6. باشگاه هیئت کاراته بندر امام (ره) با دو پیروزی و 43 امتیاز انفرادی
7.  باشگاه آکادمی لطف زاده با دو پیروزی و 34 امتیاز انفرادی
8. باشگاه مس رفسنجان با یک پیروزی و 31 امتیاز انفرادی
9. باشگاه مس شهر بابک بدون پیروزی و با صفر امتیاز انفرادی

نتایج گروه B آقایان:
باشگاه عقاب نهاجا (برنده) _ باشگاه هیات کاراته یزد
باشگاه گل گهر سیرجان _ باشگاه هیات کاراته بندر ماهشهر (برنده)
باشگاه کیوکوشین ناکامورا تهران (برنده) _ باشگاه مردان پارسه مرودشت
باشگاه ملی حفاری ایران _ باشگاه مبارز چالوس (برنده)
باشگاه کیوکوشین ناکامورا (برنده) _ باشگاه هیات کاراته یزد
باشگاه ملی حفاری ایران (برنده) _ باشگاه هیات کاراته بندر ماهشهر
باشگاه مبارز چالوس (برنده) _ باشگاه مردان پارسه مرودشت

جدول رده بندی گروه B  آقایان:
1. باشگاه کیوکوشین ناکامورا با شش پیروزی و 97 امتیاز انفرادی
2. باشگاه عقاب نهاجا با پنج پیروزی و 73 امتیاز انفرادی
3. باشگاه مبارز چالوس با پنج پیروزی و 64 امتیاز انفرادی
4. باشگاه هیئت کاراته بندر ماهشهر با دو پیروزی و 54 امتیاز انفرادی
5.باشگاه هیئت کاراته یزد با دو پیروزی و 38 امتیاز انفرادی
6. باشگاه ملّی حفاری با دو پیروزی و 35 امتیاز انفرادی
7. باشگاه مردان پارسه مرودشت با یک پیروزی و 34 امتیاز انفرادی
8. باشگاه آکادمی دانیال بدون پیروزی و با9 امتیاز انفرادی
9. باشگاه گل گهر سیرجان بدون پیروزی و با صفر امتیاز انفرادی

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم