پرسپولیس منتظر بالاترین قیمت کارگزاری/اسپانسر استقلال بازهم رد شد

پرسپولیس منتظر بالاترین قیمت کارگزاری/اسپانسر استقلال بازهم رد شد

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس برای تعیین سرنوشت کارگزار خود برای فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر با درخواست چند شرکت دارای مجوز رسمی روبرو شده است.

سه شرکتی که فعلا برای دریافت حق تجاری استفاده از برند باشگاه اقدامات اولیه انجام داده‌اند امروز قیمت‌های پیشنهادی خود را برای دریافت آن ارائه کرده‌اند تا روز دوشنبه هفته جاری با حضور بازرسان مربوطه برنده مزایده مشخص و اعلام شود.

در بین پیشنهاداتی که طی هفته گذشته به باشگاه پرسپولیس رسیده بود اما مجید صدری سرپرست فعلی باشگاه حاضر به مذاکره با آنها نشد اسپانسر باشگاه استقلال بود. حامی مالی رسمی فصل جاری استقلال، آمادگی خود را به مدیران پرسپولیس اعلام می‌کند اما صدری به توافق لازم با آنها نمی‌رسد.

هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با توجه به قرارداد فعلی رقیب سنتی خود در استقلال، مبلغ بیشتری را نسبت به آنها از کارگزار جدید انتظار دارد. مدیران پرسپولیس قهرمانی‌های متوالی در لیگ برتر و حضور منظم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را دلیل خواسته مالی بیشتر خود نسبت به باشگاه استقلال می‌دانند اما هنوز در جریان جزئیات این موضوع نیستند.

باشگاه استقلال پیش از این مدعی شده بود قرارداد ۵۰۰ میلیارد تومانی بابت تمام حقوق مالی خود با کارگزار جدید برند آبی‌پوشان منعقد کرده است. باید دید پرسپولیس با توجه به شرایط موجود چه اقدامی برای عقد قرارداد مالی خود خواهد کرد.

منبع : مهر