پومسه قهرمانی جهان| سلحشوری به مدال نقره رسید/ پایان کار نمایندگان ایران با کسب عنوان پنجم

پومسه قهرمانی جهان| سلحشوری به مدال نقره رسید/ پایان کار نمایندگان ایران با کسب عنوان پنجم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز پایانی دوازدهمین دوره رقابت‌های پومسه قهرمانی جهان، امروز (یکشنبه – 4 اردیبهشت ماه) در شهر «گویانگ» کشور کره جنوبی به پایان رسید و نمایندگان کشورمان با کسب یک مدال طلا، 4 مدال نقره و 4 مدال برنز به مقام پنجم مسابقات رسیدند.

 در روز پایانی مسابقات؛ مرجان سلحشوری در رده سنی زیر 30 سال با صعود به مرحله نهایی، به مدال نقره رسید و آخرین مدال نمایندگان کشورمان را کسب کرد.

همچنین محمد تقی حاتمی در رده سنی 41 تا 50 سال باوجود صعود به مرحله‌نهایی، با امتیاز کمتر نسبت به نماینده آمریکا از دور مسابقات کنار رفت.

در پایان این دوره مسابقات، کره‌جنوبی با کسب 20 مدال طلا، 6 مدال نقره و 2 مدال برنز به مقام قهرمانی رسید. چین تایپه با کسی 4 مدال طلا، 8 مدال نقره و 7 مدال برنز و آمریکا با کسب 3 مدال طلا، 8 مدال نقره و 16 مدال برنز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند. اسپانیا نیز  با 3 مدال طلا و یک مدال نقره و 4 مدال برنز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

 

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - پومسه قهرمانی جهان| سلحشوری به مدال نقره رسید/ پایان کار نمایندگان ایران با کسب عنوان پنجم

انتهای پیام/

منبع : تسنیم