پیروزی مدعیان در هفته دوازدهم/ ادامه صدرنشینی بافق یزد

پیروزی مدعیان در هفته دوازدهم/ ادامه صدرنشینی بافق یزد

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان امروز جمعه ۲۰ بهمن ماه، هفته دوازدهم این رقابت ها با برگزاری ۴ دیدار دنبال شد که طی آن تیم‌های مدعی سنگ آهن بافق، فولاد هرمزگان، فولاد سپاهان و زاگرس جنوبی کازرون مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

در یکی از مهمترین دیدارهای هفته دوازدهم شهدای رزکان البرز میزبان فولاد هرمزگان بود که نتوانست نمایش‌های خوب خود در هفته‌های اخیر را تکرار کند و در نهایت با نتیجه ۲۳-۳۰ این بازی را به طلایی‌پوشان واگذار کرد.

زاگرس جنوبی کازرون هم که مهمان تیم هم استانی خود یعنی شهید چمران لارستان بود، از تساوی در نیمه اول گریخت و در پایان توانست با دست پر و پیروزی ۳۱ بر ۲۷ به خانه بازگردد.

سنگ آهن بافق نیز به روند پیروزی‌های خود ادامه داد و نفت و گاز گچساران را با نتیجه ۳۸ بر ۲۰ با شکست بدرقه کرد. فولاد هرمزگان نیز ۳۸ بر ۲۴ سنندج را شکست داد.

نتایج کامل مسابقات هفته دوازدهم به این ترتیب است:

سنندج ۲۴ – فولاد هرمزگان ۳۸

سنگ آهن بافق ۳۸ – نفت و گاز گچساران ۲۰

شهید چمران لارستان ۲۷ – زاگرس جنوبی کازرون ۳۱

شهدای رزکان البرز ۲۳ – فولاد مبارکه سپاهان ۳۰

با این نتایج و با احتساب یک امتیاز شرکت در لیگ آیندگان و یک امتیاز شرکت در مسابقات هندبال رده سنی جوانان، تیم سنگ آهن بافق یزد با ۲۳ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های فولاد هرمزگان و فولاد مبارکه سپاهان با ۱۹ امتیاز در رده‌های دوم و سوم جای گرفتند. تیم هندبال زاگرس جنوبی کازرون با ۱۷ امتیاز، شهدای رزکان البرز با ۱۵، نفت و گاز گچساران با ۶، شهید چمران لارستان با ۴ و سنندج بدون امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

هفته ماقبل پایانی و سیزدهم مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان ۲۷ بهمن ماه برگزار می‌شود.