پیش‌بینی مربی نساجی از برنده دیدار با استقلال/کدام تیم قهرمان است

پیش‌بینی مربی نساجی از برنده دیدار با استقلال/کدام تیم قهرمان است

شاهرخ بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص ‌شرایط نساجی برای دیدار برابر استقلال تهران گفت : با تیمی بازی داریم که بدنبال رسیدن به قهرمانی است و این روزها روی نوار برد است و نمی خواهد صدر جدول را به رقیب اصلی خود بدهد . تیم ما هم از هر حیث آماده انجام یک بازی زیبا و منطقی است تا بتواند به هدفش دست پیدا کند و در لیگ برتر باقی بماند . بازیکنان نساجی انگیزه بالایی برای این دیدار دارند و می خواهند دل هواداران نساجی را شاد کنند و باید نساجی از سه بازی باقی مانده امتیازات لازم را کسب کند تا در لیگ باقی بماند.

فوتبال بازی جوانمردانه است

مربی نساجی که سابقه سالها حضور در استقلال را دارد و این روزها مورد هجمه برخی از هواداران استقلال قرار گرفته گفت : متاسفانه عده‌ای که سابقه من را در فوتبال به خوبی نمی شناسند از من انتقاد می کنند که چرا گفته ام باید با شرافت مقابل استقلال بازی کنیم ، اولا که من بازی نمی کنم و بازیکنان در زمین فرامین سرمربی را پیاده می کنند و هیچ بازیکنی هم کم فروشی نخواهد کرد چه بازیکن نساجی و چه بازیکن هر تیم دیگری و دوم اینکه در حال حاضر ما به نساجی تعهد داریم و تلاش می‌کنیم این تیم در لیگ بماند و اعتقاد دارم روز سه شنبه هرتیمی که بهتر بازی کند برنده از زمین خارج خواهد شد . استقلال گزینه اصلی قهرمانی لیگ امسال است و شایسته قهرمانی هم هست اما ما وظیفه داریم نساجی را در لیگ نگه داریم چون تنها عشق مردم قائمشهر همین تیم است .

نساجی انگیزه بالایی دارد

وی در خصوص شرایط نساجی گفت : خوشبختانه تیم انگیزه بالایی برای این دیدار دارد و همه آماده هستند . بازیکن محروم و مصدوم هم نداریم و کادر فنی همه بازیکنان را در اختیار دارد و نگرانی از بابت نبود بازیکن نیست.هواداران نساجی هم بطور حتم در ورزشگاه حضور دارند و از تیم خودشان حمایت خواهند کرد .هم کادر فنی و هم بازیکنان می دانند که بازی سختی پیش رو دارند و باید یک بازی منطقی و حساب شده را انجام دهیم تا بتوانیم به هدفی که در سر داریم دست پیدا کنیم .

استقلال بازی سختی مقابل ما خواهد داشت

شاهرخ بیانی در خصوص وضعیت استقلال هم گفت : استقلال با تمام مشکلاتی که داشت نتایج خوبی گرفته و بدنبال کسب جام است . نکونام تیم خوبی ساخته و بدنبال کسب سه امتیاز این دیدار است ، تک امتیاز به درد آبی ها نخواهد خورد و شرایط دو تیم در جدول به گونه ای است که باید منتظر یک بازی هجومی باشیم و این بازی می تواند یکی از زیباترین بازیهای این فصل باشد .در این دیدار با تجربه ها نقش تعیین کننده ای دارند و باز هم تاکید می کنم هر تیمی که بهتر بازی کند و از موقعیت های بدست آمده بهتر استفاده کند برنده خواهد شد .

ساکت الهامی وارد حاشیه نمی شود

مربی نساجی در خصوص جوی که علیه ساکت بوجود آمده گفت : او مربی با تجربه ای است و تمام تمرکزش بر این است که بتواند سه بازی پایانی را با کسب امتیاز به پایان برساند او هرکز وارد حاشیه نخواهد شد و به تیم هم اجازه نمی دهد که اسیر حاشیه ها شوند. نساجی تنها یک هدف دارد و آن هم ماندن در لیگ برتر است .

مدیران نساجی سنگ تمام گذاشته اند

بیانی در پایان خاطر نشان کرد: مدیران نساجی تمام تلاش خودرا به کار بسته اند تا تیم در سه بازی پایانی با آرامش وارد زمین شود و بازیکنان نگرانی و دغدغه نداشته باشند . پاداش ها پرداخت شده و همه شرایط مهیاست تا شاهد یک بازی زیبا از دوتیم استقلال و نساجی باشیم و باید منتظر بمانیم و ببینیم در پایان این دیدار چه اتفاقی رقم خواهد خورد .