پینگ پنگ باز ایران از صعود به جمع هشت بازیکن برتر بازماند

پینگ پنگ باز ایران از صعود به جمع هشت بازیکن برتر بازماند

به گزارش خبرگزاری مهر، در ادامه مسابقات تنیس روی میز انفرادی قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان در اسلوونی، امیر مهدی کشاورزی به مصاف «لئوناردو ایزوکا» نفر دهم دنیا از برزیل رفت و با ارائه یک بازی قابل قبول با حساب ۴ بر ۳ مغلوب این حریف عنوان دار قاره‌ی آمریکا شد.

بازیکن ژاپنی الاصل تیم ملی برزیل در گیم نخست ۱۱ بر ۷ به پیروزی دست یافت، در گیم دوم بازی ۱۲ بر ۱۰ به سود جوان آینده دار پینگ پنگ کشورمان ادامه یافت. در گیم سوم نیز بازی با نتیجه ۱۱ بر ۵ به سود لئوناردوی برزیلی ادامه پیدا کرد.
در گیم چهارم کشاورزی با ارائه ی یک نمایش خیره کننده در حالی که ۷ بر ۵ عقب بود توانست ۱۱ بر ۸ به پیروزی دست پیدا کند و کار را به تساوی بکشاند. در پنجمین گیم این مسابقه بازهم حریف نامدار برزیلی توانست از پینگ پنگ باز کشورمان پیشه بگیرد و با نتیجه ۱۱ بر ۵ برنده ی این گیم باشد. در گیم ششم نیز کشاورزی با وجود ارائه ی یک بازی قابل قبول در حالی که ابتدای این گیم از حریف عقب افتاد، با تایم اوت به موقع مکیف توانست به بازی برگردد و ۱۱ بر ۷ این گیم را به سود خود به پایان ببرد و همه چیز در عدد ۳ برابر شود.
در گیم سرنوشت ساز هفتم حریف برزیلی بسیار پرقدرت ظاهر شد و با نتیجه ۱۱ بر ۶ به برتری دست یافت تا در مجموع بازی با نتیجه ۴ بر ۳ به سود لئوناردو ایزوکا از برزیل به پایان برسد.

هدایت پینگ پنگ باز جوان کشورمان برعهده میعاد مکیف سرمربی تیم ملی جوانان بود.