پیگیری مطالبات نیروهای اورژانس از وظایف اصلی ماست

پیگیری مطالبات نیروهای اورژانس از وظایف اصلی ماست

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر میعادفر، رئیس سازمان اورژانس ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه ریاست سازمان اورژانس گفت: به اعتقاد من منابع انسانی از ارزشمندترین سرمایه های یک مجموعه است.

رئیس سازمان اورژانس افزود: خوشبختانه این سازمان با داشتن ۲۰ هزار نیروی ارزشمند و جهادی توانسته در جبهه سلامت با افتخار در پیشانی و خط مقدم جبهه سلامت کار کند.

وی عنوان کرد: متأسفانه فعالیت‌های سازمان اورژانس در مواجهه با ویروس کرونا کمتر دیده شده است این در حالی است که آمار شهدای ما نسبت به شهدای مدافع سلامت بسیار بیشتر است؛ چراکه ما به منازل مردم وارد می شویم و به طور مستقیم با افراد مبتلا یا ناقل برخورد داریم.

میعادفر بیان کرد: تا به حال بیش از ۱۵ هزار نفر از افراد ما در سازمان اورژانس کشور مبتلا به کرونا شدند و تاکنون ۱۵ نفر از خادمان سازمان اورژانس به شهادت رسیدند.

وی در خصوص پیگیری مطالبات نیروهای سازمان اورژانس اظهار کرد: یکی از برنامه‌های ما مطالبات به حق و قانونی نیروهای سازمان اورژانس است و تاکنون جلسات بسیار خوبی مبنی بر انجام این کار داشته‌ایم.

رئیس سازمان اورژانس با اشاره به اینکه همه ما باید تلاش کنیم که مشکلات تکنسین‌ها را حل کنیم، تاکید کرد: در حال حاضر سازمان اورژانس روزانه سه میلیون و نیم مأموریت دارد. پرسنل ما بسیار ویژه اند پس نگاه ویژه به این افراد بسیار مهم است.

منبع : مهر