چطور یک کارآفرین موفق باشیم؟

چطور یک کارآفرین موفق باشیم؟

اگر شما نیز دوست دارید که به کارآفرین موفقی تبدیل شوید باید در ابتدا یاد بگیرید تا از وقت خود به خوبی استفاده کنید و برای خود و نیروهای خودتان برنامه ریزی و هدف داشته باشید، یکی از حوزه هایی که می توانید در خصوص آن کارآفرینی کنید انواعی از میوه بلوبری است، اگر با این میوه آشنایی ندارید مطالعه این مقاله به شما کمک می کند.

بلوبری پاکوتاه

بسیار کمک می کند و همچنین بلوبری پاکوتاه یکی از میوه هایی به شمار می رود که از سرطان جلوگیری می کند.   یکی از خواص دیگر این میوه در زمینه کاهش وزن می باشد، افرادی که از وزن بسیار بالا رنج می برند می توانند با مصرف این میوه وزن خود را به خوبی کاهش دهند.

این میوه به عنوان یک دارو برای اکثر بیماریها نیز مصرف خواهد شد و باعث می شود بیشتر افرادی که به بیماریهای مختلف دچار هستند با مصرف این میوه وضعیت جسمانیشان بهتر شود.

با دریافت اطلاعات اکثر مردم کشور درباره ژله بلوبری امروزه این نوع میوه به عنوان یکی از پر طرفدارترین و پر فروش ترین میوه ها در سطح ایران به حساب می آید و همچنین لازم به ذکر است شرکت مربوطه ما بلوبری کوهی را با کیفیتی بسیار بالا تولید کرده و با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه می گرداند که همین مسئله سبب شده تا از فروش بسیار خوبی این نوع میوه برخوردار باشد.

بهتر است بدانید بلوبری به عنوان یک میوه کم کالری در میان سایر میوه ها به شمار می آید و همچنین هیچگونه چربی این نوع میوه ندارد به همین دلیل برای کاهش وزن، این محصول بسیار مناسب و کاربردی می باشد. همانطور که می دانید یکی از بخشهای مهم برای کاهش وزن یا رژیم غذایی فیبر غذایی است که در بلوبری حدود تقریبا 2.4 گرم فیبر موجود است.

بلوبری پاتریوت

این میوه به دلیل داشتن مواد مغذی و مواد معدنی فراوان در بین سایر میوه های آنتی اکسیدانی برتری یافته و بلوبری پاتریوت به عنوان فوق میوه معروف شده است.

این میوه که امروزه از آن بیشتر به شکل فریز شده نگه داری و استفاده می شود به سیستم ایمنی بدن کمک می کند به طوری که با از بین بردن مولکولهای ناپاییدار سلولهای شما را  در برابر آسیب حفظ می کند یکی دیگر  از خواص بلوبری آن است ‌که به دلیل وجو آنتی سیانین حافظه را قوی می کند و از بیماریهایی نظیر آلزایمر جلوگیری می کند همچنین وجود آنتی اکسیدان در آن به بهبود عملکرد عروق کمک می کند و موجب کاهش فشار خون می شود.

image002 127 - چطور یک کارآفرین موفق باشیم؟

بلوبری

تنظیم ph خاک این گیاه نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. ارتفاع گلدان مورد نیاز برای کاشت نهال بلوبری 50 سانت می باشد محصولی که در گلدان کاشته مس شود نیاز به آب و کود بیشتری دارد پس باید به این نکته کاملا توجه داشته باشید زیرا خاک و زمین به صورت طبیعی سرشار از مواد معدنی و املاح می باشند.

برای نگهداری از جوانه  بلوبری نیاز به انجام چه کارهایی می باشد بلوبری گیاهی بسیار حساس می باشد که هم در زمین و هم در گلدان پلاستیکی قابل کشت است نهال و جوانه ی بلوبری باید در شرایط خاصی نگهداری شود تا به درختچه تبدیل شود و میوه بدهد.

میوه ی بلوبری و کرن بری پایه بلند برای افزایش قدرت بینایی فوق العاده عالی می باشد.

image003 133 - چطور یک کارآفرین موفق باشیم؟