ژاوی: بازی با والنسیا برای ما حکم فینال را دارد/ به استعفا فکر نمی‌کنم!

ژاوی: بازی با والنسیا برای ما حکم فینال را دارد/ به استعفا فکر نمی‌کنم!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژاوی هرناندس که تیم تحت‌هدایتش فردا شب (شنبه) در چارچوب هفته هفئدهم لالیگای اسپانیا میهمان والنسیا خواهد بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: بازی فردا برای ما مهم است. بازی در ورزشگاه مستایا خیلی سخت است و این دیدار برای ما حکم بازی فینال را دارد.

سرمربی بارسلونا که خودش و شاگردانش در هفته‌های اخیر مورد انتقاد بوده‌اند، صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: خوشحالم و آرامش خاطر دارم. من به پروژه باشگاه بیشتر از هر زمان دیگری باور دارم. این دومین باری است که از زمان قبول سرمربیگری بارسا، دوره بدی را سپری می‌کنیم اما از آن خارج خواهیم شد. با دکو و لاپورتا صحبت کردم و ما همه در کنار هم هستیم. رابطه من و دکو فوق‌العاده است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: ما دو سال خوب تلاش کرده‌ایم و نظر من این است که در حال حاضر در میانه راه ساخت بارسایی فوق‌العاده هستیم. ما همچنان شانس قهرمانی در چهار تورنمنت را داریم. من به استعفا فکر نمی‌کنم. من هیجان‌زده هستم که می‌توانیم فصل خوبی را در پیش داشته باشیم. دوست ندارم در باشگاه محبوبم ناکام باشم.

ژاوی ادامه داد: اگر در پایان فصل باشگاه جامی به دست نیاورد، شاید باید باشگاه را ترک کنم اما ما تازه در ماه دسامبر هستیم. ماه گذشته شما رسانه‌ها به من گفتید که در حال تبدیل شدن به سرالکس فرگوسن بارسلونا هست که این من را به وجد آوردم، اما حالا دارید من را با لگد از باشگاه بیرون می‌اندازید. باشگاه نیاز به ثبات دارد.

سرمربی ۴۳ ساله بارسلونا در پایان خاطرنشان کرد: واقعاً انتقادات را درک نمی‌کنم! اگر از لیگ قهرمانان حذف می‌شدیم، انتقادات را کاملاً درک می‌کردم اما ما به عنوان صدرنشین گروه صعود کردیم. ما هنوز در تمامی رقابت‌ها در کورس قهرمانی هستیم، هرچند باید پیشرفت کنیم.

بارسلونا که در حال حاضر با ۳۴ امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی لالیگای اسپانیا ایستاده، از ساعت 23:30 فردا (شنبه – به وقت تهران) در خانه والنسیا به میدان خواهد رفت.

انتهای پیام/