کامران در وزن ۹۷ کیلوگرم به چرخه آمد/ بررسی وضعیت یزدانی در اردو

کامران در وزن ۹۷ کیلوگرم به چرخه آمد/ بررسی وضعیت یزدانی در اردو

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی جدید تیم ملی کشتی آزاد از روز چهارشنبه با حضور آزادکاران به مدت ۱۰ روز برگزار خواهد شد و حسن یزدانی که پس از جراحی کتف به مدت ۲۰۰ روز از تمرینات به دور بود به ترکیب تیم ملی اضافه شد و در دور جدید تمرینات، آزادکاران را همراهی خواهد کرد. در لیست دعوت شدگان به اردوی تیم ملی کامران قاسم پور در وزن ۹۷ کیلوگرم به اردوی تیم ملی دعوت شده در حالی که عنوان شده بود کامران قاسمپور قصد بازگشت به وزن ۸۶ کیلوگرم را دارد.

او پیش از این هم رقیب حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم بود که پس از مدتی تغییر وزن داد و در وزن ۹۲ کیلوگرم دو مدال جهانی کسب کرد. از آنجایی که این وزن غیر المپیکی بود، کامران به وزن ۹۷ آمد. حالا با توجه به عمل جراحی کتف حسن یزدانی، قاسمپور سودای بازگشت به همان وزن ۸۶ کیلوگرم را دارد ولی با این حال هنوز تکلیف این وزن مشخص نیست. کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد هم منتظر است تا حسن یزدانی به اردوی تیم ملی بازگردد و از میزان آمادگی او مطلع شوند و پس از آن تصمیم بگیرند.

ابراهیم مهربان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت حسن یزدانی و کامران قاسمپور گفت: طبق اسامی دعوت شده حسن یزدانی در این اردو حضور خواهد شد. با صلاحدید کادر فنی در مورد او تصمیم گیری خواهد شد. حسن باید به اردو بیاید تا کادر فنی میزان آمادگی او را بررسی و پس از آن تصمیم نهایی را بگیرند.

وی در پاسخ به این سوال که کامران قاسمپور در وزن ۹۷ کیلوگرم به اردوی تیم ملی دعوت شده و آیا بحث حضور او در وزن ۸۶ کیلوگرم منتفی شده است، گفت: کامران قاسمپور در وزن ۹۷ کیلوگرم به چرخه انتخابی تیم ملی وارد شد و براساس آن هم به اردوی تیم ملی دعوت شده است. اما در مورد قاسمپور هم کادر فنی باید تصمیم نهایی را بگیرد. او فعلاً در اردوی تیم ملی حضور پیدا می‌کند و پس از آن محسن کاوه و دیگر اعضای کادر فنی با بررسی همه جوانب تصمیم نهایی را خواهند گرفت.