«کاپیتان‌های جهان» از مسی تا رونالدو در نتفلیکس/مستند جام جهانی

«کاپیتان‌های جهان» از مسی تا رونالدو در نتفلیکس/مستند جام جهانی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، نتفلیکس اولین تریلر سریال فوتبال محور خود «کاپیتان‌های جهان» را به اشتراک گذاشت.
لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و کیلیان امباپه از جمله ستارگان فوتبالی هستند که در این سریال ۶ قسمتی که ۳۰ دسامبر پخش می‌شود، حضور دارند.
غول استریمینگ و فیفاپلاس سفارش‌دهنده این پروژه ۶ قسمتی هستند که ۳۰ دسامبر پخش می‌شود تا پشت صحنه مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ را که در نوامبر و دسامبر همان سال برگزار شد تصویر کند. این مجموعه دنباله‌ای بر مجموعه «کاپیتان‌ها» سال ۲۰۲۲ است که تصویرکننده تلاش بازیکنان برای برنده‌شدن و رسیدن به قطر بود.
در تیزر سری جدید که جمعه منتشر شد، برخی از فیلم‌ها و مصاحبه‌های اختصاصی این مجموعه شامل گفت‌وگوهایی با لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، کیلیان امباپه، هری کین، گرت بیل و سیمون کیار از چهره‌های قابل توجه در مرکز توجه است.
مسی در یک لحظه به دوربین گفت: این یک جام جهانی است و واقعا سخت است. می‌خواهیم بجنگیم. در جای دیگری از تیزر، رونالدو تمرکز خود را پنهان نمی‌کند و می‌گوید: همه می‌خواهند برنده شوند.
فینال جام جهانی ۲۰۲۲ در ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ برگزار شد و تیم ملی مسی، آرژانتین، تیم فرانسوی امباپه را در ضربات پنالتی شکست داد. مسی که در حال حاضر در باشگاه فوتبال لیگ برتر اینتر میامی بازی می‌کند، ۸ توپ طلا به عنوان بهترین بازیکن دریافت کرده است.
نت‌فلیکس در سال‌های اخیر تعدادی مستند ورزشی منتشر کرده که «کوارتربک» درباره فوتبال آمریکایی از جمله آن‌ها است که اوایل سال ۲۰۲۳ برای اولین‌بار پخش شد و بر پاتریک ماومز، کرک کازینز و مارکوس ماریوتا تمرکز داشت.