کشته شدن 174 نفر در تصادفات جاده‌ای 5 روز اخیر

کشته شدن 174 نفر در تصادفات جاده‌ای 5 روز اخیر

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سردار سید تیمور حسینی در تشریح وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی کشور در روز نخست فروردین ۱۴۰۱، اظهار کرد: درحال حاضر در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، زنجان، البرز و مازندران شاهد بارش برف و در برخی از محورهای استان‌های تهران و گلستان شاهد بارش باران هستیم‌. 

به گفته جانشین رئیس پلیس راهور، ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج – چالوس (محدوده‌های شهرستانک، گرماب و نسا، گچسر و سه‌راهی دیزین) در مسیر جنوب به شمال محور هراز (محدوده گالری امام‌زاده هاشم) و د آزادراه قزوین – رشت محدوده منجیل نیمه سنگین است. 

وی با اشاره به انسداد محور سراب – اردبیل در استان آذربایجان شرقی، محور گرمی – بیله‌سوار در استان اردبیل و محور ریگان – ایرانشهر در استان کرمان، گفت: روز گذشته در مقایسه با روز مشابه سال قبل شاهد افزایش هفت درصدی تردد بین استانی بودیم.   

به‌ گفته این مقام انتظامی‌، از ابتدای اجرای طرح نوروزی (25 اسفند) تا 29 اسفند و در مقایسه با نوروز سال قبل شاهد افزایش 23 درصدی تردد بین استانی هستیم. 

جانشین رئیس پلیس راهور با اشاره به ۱۵۴ فقره تصادف در ۲۵ تا ۲۹ اسفند، از کشته شدن ۲۰۲ نفر در این تصادفات خبر داد و بیان کرد: از این تعداد ۱۷۴ نفر در  تصادف جاده‌‌ای و 28 نفر در تصادفات شهری جان باختند. 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم