کشتی گیران ثابت کنند با حمایت نتایج بهتری می‌گیرند

کشتی گیران ثابت کنند با حمایت نتایج بهتری می‌گیرند

به گزارش خبرنگار مهر، حسن نبوتی شامگاه یکشنبه در آئین استخدام قهرمانان کشتی خوزستان و تشکیل تیم کشتی فرنگی گروه ملی صنعتی فولاد ایران، اظهار کرد: ورزش به خصوص کشتی در دنیا سبب غرور ملی شده است؛ ایرانی‌ها با ورزشی که کشتی گیران در راه آن تلاش کرده و زحمت می‌کشید، غرور را در خود احساس می‌کنند.

نبوتی بیان کرد: در خوزستان حداقل ۲۳ کارخانه پتروشیمی وجود دارد که اگر هرکدام از این شرکت‌ها ۱۰ قهرمان را با جذب و حمایت کنند، آنگاه ۲۳۰ قهرمان در استان استخدام می‌شوند.

وی عنوان کرد: از کشتی گیران انتظار دارم تا به این کار بزرگ نتیجه بدهند، به همه ثابت کنید وقتی حمایت می‌شوید، نتایج بهتری به دست می‌آورید.

فرماندار ایذه اظهار کرد: مدیرکل ورزش و جوانان استان برای ورزش خوزستان به ویژه کشتی هوشمندانه عمل می‌کند و این کار به مدیران انگیزه می‌دهد تا اقدامات بزرگی همچون استخدام قهرمانان را انجام دهند.

نبوتی ادامه داد: شهرستان ایذه تا سه هفته پیش تشک مناسب برای تمرین کشتی گیر نداشت و حتی کشتی گیران توان خرید مکمل‌های غذایی را ندارند که همه اینها نیاز به حمایت دارد.

وی بیان کرد: با استخدام قهرمانان، کار بزرگی انجام شده است که امیدوارم با جوابی که پهلوانان به این کار بزرگ خواهند داد، انگیزه‌ای برای سایر شرکت‌ها و کارخانه‌ها ایجاد شود تا ورزش خوزستان به خصوص کشتی را مورد حمایت قرار دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، امین میرزا زاده، سعید کریمی زاده، پویا دادمرز، سعید اسماعیلی، علیرضا مهمدی، امین قاسمی منجزی، شاهین بداغی، رضا ساکی، ایمان محمدی، پویا ناصرپور، امین کاویانی نژاد، رسول گرمسیری، دانیال سهرابی، محمد ناقوسی، مهدی محسن نژاد، علیرضا عبدولی، حامد عبدولی، شایان حبیب زارع، احمدرضا محسن نژاد، علی احمدی وفا و پارسا نظری به عنوان بازیکن و مهرزاد اسفندیاری فر، سعید عبدولی و میرحسین قیطاسی به عنوان مربی و کادر فنی به استخدام شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران درآمدند.