کلوپ: موقعیت‌‌های مشابه با منچستریونایتد برای ما پنالتی گرفته نمی‌شود/ پای چپ صلاح بهتر از رونالدو است

کلوپ: موقعیت‌‌های مشابه با منچستریونایتد برای ما پنالتی گرفته نمی‌شود/ پای چپ صلاح بهتر از رونالدو است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که تیم تحت‌هدایتش یکشنبه شب در یک بازی حساس در چارچوب هفته نهم لیگ برتر انگلیس باید در خانه منچستریونایتد به میدان برود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: بازی منچستریونایتد با آتالانتا را تماشا کردم، منچستریونایتد در نیمه اول هم سه موقعیت خوب گلزنی داشت. نیمه دوم نمایشی از من‌یونایتد را شاهد بودیم که می‌توانست برای آتالانتا مشکل‌ساز شود.

وی افزود: همه ما می‌دانیم که دنیای فوتبال چطور است. تقابل منچستریونایتد و لیورپول بازی بزرگی است. منچستریونایتد از نتایج اخیری که کسب کرده، راضی نیست، اما آنها قادر به انجام کارهای فوق‌العاده هستند. ما اما روی کار خود تمرکز خواهیم کرد.

سرمربی لیورپول درباره مقایسه شدن مهاجم مصری‌اش با فوق‌ستاره پرتغالی شیاطین سرخ اظهار داشت: هرگز فکر نکرده‌ام که چرا باید کریستیانو رونالدو و محمد صلاح را با هم مقایسه کنیم. هر دوی آنها فوتبالیست‌های سطح بالایی هستند. پای چپ رونالدو بد نیست، اما پای چپ صلاح احتمالاً بهتر است. کریستیانو در نبردهای هوایی کمی بهتر از محمد است و پای راستش هم احتمالاً بهتر است. از نظر سرعت هر دوی آنها بازیکنانی خیلی سریع و سخت به دنبال گلزنی هستند.

کلوپ درباره وضعیت بازیکنان مصدومش خاطرنشان کرد: دو روز تا بازی با منچستریونایتد باقی مانده و باید اطمینان حاصل کنیم که همه بازیکنان‌مان را آماده در اختیار داریم. نمی‌توانم صددرصد بگویم که کدام بازیکنان آماده بازی هستند و کدام یک نخواهند بود. کورتیس جونز امروز با ما کامل تمرین خواهد کرد، اما تیاگو آلکانتارا خیر. تیاگو هنوز با تیم تمرین نکرده و انتظار داریم پس از بازی‌های ملی بعدی آماده بازی شود.  

سرمربی لیورپول که در گذشته از تعداد پنالتی‌هایی که داوران به سود منچستریونایتد در لیگ برتر گرفته‌اند، انتقاد کرده بود،  در این باره گفت: حرفی برای گفتن در این مورد ندارم. ما نمی‌توانیم روی داوران و چیزهایی از این دست تأثیر بگذاریم. منچستریونایتد تیم خوبی در محوطه جریمه رقباست و برخوردهایی هم در محوطه جریمه حریف برای‌شان اتفاق می‌افتد، اما موقعیت‌‌های مشابه برای ما پنالتی گرفته نمی‌شود. واقعیت ماجرا این است.

جدال تیم‌‌های منچستریونایتد و لیورپول از ساعت 19 روز یکشنبه 2 آبان به وقت تهران در ورزشگاه اولدترافورد آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم