کلیه امکانات نیروی دریایی ارتش در اختیار مردم مناطق سیل‌زده است

کلیه امکانات نیروی دریایی ارتش در اختیار مردم مناطق سیل‌زده است

به گزارش خبرگزاری مهر، دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اقدامات و کمک‌های این نیرو به سیل‌زدگان منطقه کنارک، گفت: هموطنان ما در روستاهای کنارک در محاصره آب بودند و سیل راه ارتباطی آنها را قطع کرده بود که با تجهیزات نیروی دریایی ارتش به یاری مردم عزیز آن منطقه رفتیم.

وی با بیان اینکه بارش‌های اخیر خساراتی را به مناطق مسکونی و راه‌های ارتباطی در منطقه کنارک وارد کرده است، افزود: نیروی دریایی ارتش با تجهیزات کامل به کمک هموطنان رفته و ضمن تامین آب شرب، غذای گرم و اقلام دارویی، امدادرسانی را در مناطق سیل‌زده ادامه می‌دهد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش، تهیه پتو، لوازم گرمایشی و ایجاد خانه‌های بهداشت و درمان را از دیگر اقدامات انجام شده نیروی دریایی ارتش در مناطق سیل زده برشمرد و تصریح کرد: همکاری خوبی بین دستگاه‌های امدادرسان در مناطق سیل‌زده وجود دارد و گروه‌های جهادی نیروی دریایی ارتش در مناطق سیل‌زده در خدمت هموطنان سیل‌زده هستند.

دریادار ایرانی تاکید کرد: کمک به مردم و تخلیه آب از منازل مناطق سیل‌زده با تمام توان در حال انجام است و تجهیزات راه‌سازی در اختیار هموطنان‌مان در مناطق سیل‌زده قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: نیروی دریایی ارتش با کمک بالگرد، تجهیزات خودرویی و دیگر تجهیزات امدادرسانی به هموطنان‌مان در مناطق سیل زده خدمت می‌کند.

منبع : مهر