«کودتا» در تیم ملی فوتسال یا دروغگویی به مربیان اسپانیایی؟

«کودتا» در تیم ملی فوتسال یا دروغگویی به مربیان اسپانیایی؟

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال ایران روز گذشته (چهارشنبه) به صورت رسمی اعلام کرد که وحید شمسایی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال ایران انتخاب شده است و از این به بعد به جای سیدمحمد ناظم الشریعه هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.

شمسایی قصد دارد در کادر فنی خود از شهاب سفال منش، یک مربی اسپانیایی (یا از کشور دیگر) و مصطفی نظری استفاده کند.

بعد از بازتاب خبر انتخاب شمسایی در کشورهای دیگر از جمله آرژانتین، ایتالیا و اسپانیا داشت، انتشار یک پیام توسط خبرنگاری از اسپانیا خبرساز شد.

«دیوید کاندلاس» در واکنش به انتخاب وحید شمسایی، از این تصمیم فدراسیون فوتبال متعجب شد و اعلام کرد که قرار بوده شهاب سفال منش سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بشود!

کاندلاس در توییتر خود نوشت: «کودتای بزرگ در فدراسیون ایران. دیروز (سه شنبه) قرار بود شهاب الدین سفال منش دارای دکترای علوم ورزشی سرمربی (ایران) بشود و با مربیان اسپانیایی تماس گرفت تا آنها را به عنوان دستیار در اختیار بگیرد. حالا او خودش دستیار است…»

«کودتا» در تیم ملی فوتسال یا دروغگویی به مربیان اسپانیایی؟

کاندلاس در گفتگو با خبرنگار مهر ماجرا را این‌طور عنوان کرد که سفال منش زمانی را برای برگزاری جلسه با مربیانی از اسپانیا تعیین کرده بود تا با آنها در مورد استخدام به عنوان دستیار در تیم ملی فوتسال ایران مذاکره کند اما در نهایت این جلسه لغو شد.

وی همچنین تاکید کرد که مربیان اسپانیایی خبر نداشتند که شمسایی سرمربی ایران می‌شود و مشخص نیست که با انتخاب شمسایی، به تیم ملی ایران بیایند یا نه.

خبرنگار مهر برای پیگیری این موضوع با تلفن همراه شهاب سفال منش تماس گرفت که تلفن این مربی ایرانی خاموش بود.

با این حال یکی از اعضای فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر تاکید کرد که تنها گزینه شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال در تیم ملی وحید شمسایی بوده و در هیچ جلسه‌ای صحبت از سرمربیگری شهاب سفال منش نشده است.

به گفته این منبع، شمسایی پیش از این به سفال منش ماموریت داده بود تا مذاکره با یک مربی اسپانیایی را انجام بدهد ولی اینکه چرا او در مذاکرات خودش را سرمربی معرفی کرده، جای تعجب دارد و نیازمند شفاف سازی شمسایی یا سفال منش است.

منبع : مهر