کونته برای مذاکره با تاتنهام به لندن سفر می‌کند

کونته برای مذاکره با تاتنهام به لندن سفر می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه تاتنهام که امروز (دوشنبه) در پی تداوم نتایج ضعیف اسپرز اقدام به اخراج نونو اسپیریتو سانتو از سمت سرمربیگری این تیم کرد، به نظر می‌رسد به دنبال استخدام آنتونیو کونته است. فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی تیم فوتبال تاتنهام که رابطه خوبی با این سرمربی ایتالیایی دارد، به نظر می‌رسد بار دیگر مأمور متقاعد کردن او برای قبول هدایت این تیم شده است. تاتنهام پیش از استخدام نونو در تابستان اخیر نیز کونته را به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری اسپرز در نظر داشت اما در نهایت در آن مقطع توافقی بین طرفین صورت نگرفت.

شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گزارش داد؛ کونته 52 ساله امروز در لندن حضور خواهد یافت تا با مدیران باشگاه تاتنهام مذاکرات مستقیمی داشته باشد. طبق این گزارش؛ مذاکرات طرفین مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و این مذاکرات امروز در لندن به شکل حضوری ادامه پیدا خواهد کرد.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا هم خبر داد؛ آنتونیو کونته آماده قبول پیشنهاد سرمربیگری تاتنهام است و در حال حاضر طرفین برسر میزان دستمزد و مدت زمان قرارداد با یکدیگر بحث می‌کنند اما انتظار می‌رود این مربی پرتغالی در نهایت برای قبول این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد.

اعضای هیئت مدیره باشگاه تاتنهام متقاعد شده‌اند که کونته گزینه مناسبی برای هدایت سفیدپوشان لندنی است، این در حالی است که اخیراً بحث حضور این سرمربی ایتالیایی در منچستریونایتد در صورت اخراج اولگنار سولسشایر هم مطرح بود.

تاتنهام در حال حاضر با ۱۵ امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس ایستاده و با چلسی صدرنشین 10 امتیاز اختلاف دارد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم