کونته: بی‌صبرانه منتظر انتقال شور و ذهنیتم به بازیکنان هستم/ تاتنهام امکانات پیشرفته‌ای دارد

کونته: بی‌صبرانه منتظر انتقال شور و ذهنیتم به بازیکنان هستم/ تاتنهام امکانات پیشرفته‌ای دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته که بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) با عقد قراردادی رسمی هدایت تیم فوتبال تاتنهام را تا تابستان 2023 با قابلیت تمدید برای یک سال بیشتر برعهده گرفت، در اولین اظهارنظرش به عنوان سرمربی جدید اسپرز گفت: بابت بازگشت به مربیگری و انجام این کار در یک باشگاه لیگ برتری که جاه‌طلبی دارد تا دوباره قهرمان شود، بی‌اندازه خوشحالم. تاتنهام امکانات پیشرفته‌ای دارد و یکی از بهترین ورزشگاه‌ها را در سطح جهان دارد. بی‌صبرانه منتظر شروع کارم و انتقال شور، ذهنیت و عزم راسخی که همیشه من را به عنوان بازیکن و مربی متمایز کرده، به بازیکنانم و هواداران‌مان هستم.

کونته که تابستان اخیر هم بحث حضورش روی نیمکت تاتنهام مطرح بود، اما در نهایت توافقی بین طرفین حاصل نشد و در ادامه نونو اسپیریتو سانتو هدایت این تیم را برعهده گرفت، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: تابستان گذشته همکاری ما اتفاق نیفتاد چون تازه از اینتر جدا شده بودم  و به لحاظ عاطفی زود بود که بخواهم در پایان فصل در پروژه‌ای دیگر درگیر باشم، بنابراین احساس کردم آن مقطع زمان مناسبی برای بازگشت به مربیگری نیست. اشتیاق و عزم راسخ دنیل لوی (رئیس باشگاه تاتنهام) اما در این که می‌خواست این کار را به من بسپارد به چشم می‌آمد. اکنون که دوباره فرصت این کار فراهم شد، تصمیم گرفتم آن را با اعتقاد زیادی انتخاب کنم.

کونته ۵۲ ساله بین سال‌های 2016 تا 2018 هدایت چلسی را برعهده داشت و در این مدت این تیم را به یک قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس رساند. سرمربی پیشین یوونتوس فصل پیش هم دست به کار بزرگی زد و اینتر را پس از 11 سال به قهرمانی در رقابت‌های سری A ایتالیا رساند. او اما در ادامه به دلیل تفاهم نداشتن با مدیران باشگاه از سمت سرمربیگری نراتزوری کنار رفت.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم