یوونتوس در اندیشه جذب دوناروما

یوونتوس در اندیشه جذب دوناروما

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان‌لوئیجی دوناروما که تابستان 2021 به حضور شش ساله‌اش در ترکیب تیم میلان پایان داد و به پاری‌سن‌ژرمن ملحق شد، مورد توجه باشگاه یوونتوس قرار گرفته است.

پرافتخارترین باشگاه ایتالیا که فصل گذشته به خاطر تخلفات مالی و جعل سند با مشکلات زیادی دسته و پنجه نرم کرد و متأثر از این مسائل در نهایت شانس حضور در رقابت‌های اروپایی فصل جاری را از دست داد، برنامه خاصی برای بازسازی تیم تحت هدایت ماسیمیلیانو آلگری دارد.

بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «توتو اسپورت»؛ مدیران باشگاه یوونتوس با دقت در حال بررسی احتمال جذب جان‌لوئیجی دوناروما به‌عنوان بخشی از پروژه بلندمدت خود هستند. دونارومای 24 ساله که تا سال 2026 با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد، ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات 45 میلیون یورو تخمین زده می‌شود.

این دروازه‌بان ملی‌پوش ایتالیایی تاکنون در 79 بازی از رقابت‌های مختلف درون دروازه پاری‌سن‌ژرمن ایستاده و به این تیم برای کسب دو قهرمانی در لوشامپیونه فرانسه و یک قهرمانی در سوپرجام فرانسه کمک کرده است.

دروازه‌بان اصلی یوونتوس در حال حاضر وویچخ شزنی 33 ساله است که قرارداد فعلی‌‌اش با این باشگاه در پایان ماه ژوئن 2025 منقضی می‌شود.

انتهای پیام/