۱۶ وزنه‌بردار در اردوی تیم‌ملی/ کیانوش رستمی دعوت نشد

۱۶ وزنه‌بردار در اردوی تیم‌ملی/ کیانوش رستمی دعوت نشد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان برای حضور در مسابقات قطرکاپ آغاز شده است. مسابقات قطرکاپ از ۱۳ تا ۲۳ آذر سال جاری برگزار خواهد شد و یکی از مسابقات گزینشی المپیک هم محسوب می‌شود.

با دعوت نواب نصیر شلال سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری، ۱۶ نفر در اردوی تیم ملی بزرگسالان حضور دارند که اسامی آنها به شرح زیر است:

۱: حسین سلطانی
۲: مصطفی جوادی
۳: رسول معتمدی
۴:پ یمان جان
۵: علی داوودی
۶: علیرضا معینی
۷: مسعود ممیوند
۸: امیر عزیزی
۹: رضا باغی
۱۰: علی عالیپور
۱۱: علیرضا عباسپور
۱۲: مصطفی زارعی
۱۳: امیر حسین قربانی
۱۴: محسن دادرس
۱۵: سهیل سفید چقایی
۱۶: سپهر مردانی

به گزارش خبرنگار مهر، کیانوش رستمی که به دلیل عدم حضور در اردوی تیم ملی پیش از مسابقات جهانی از ترکیب تیم خط خورده بود، جهت حضور در قطرکاپ درخواست کرده بود که در اردوی تیم ملی شرکت کند، اما نواب نصیرشلال سرمربی تیم ملی اعلام کرده بود تنها شرط حضور در اردوی تیم ملی شرکت در مسابقه رکوردگیری در لیگ برتر است. کیانوش رستمی هم که با هیچ تیمی قرارداد نداشت به عنوان وزنه‌بردار آزاد در مسابقات لیگ شرکت کرد. البته اعضای کادرفنی هیچ کدام در این مسابقه حضور نداشتند، به همین خاطر کیانوش رستمی هم وزنه‌های ۱۰۰ و ۱۲۰ کیلوگرمی را بالای سر برد که از نظر سرمربی تیم ملی قابل قبول نبود. در نهایت در لیست نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی نام کیانوش رستمی دیده نشد.