۴ بیمار کرونایی در چهارمحال و بختیاری جان باختند

۴ بیمار کرونایی در چهارمحال و بختیاری جان باختند

به گزارش خبرگزاری مهر، علی احمدی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۱۴۴ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۸۷ هزار و ۱۵ مورد نمونه‌گیری انجام‌شده است.

وی گفت: هم‌اکنون ۲۲ بیمار با شرایط وخیم در بخش‌های ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری بستری هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۹۶ هزار و ۳۱۷ نفر در استان چهارمحال و بختیاری به این بیماری مبتلا شده‌اند.

خالدی فر تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان را ۱۵۳ نفر اعلام کرد و افزود: با ثبت چهار فوتی ناشی از کرونا در ۲۴ ساعت گذشته مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری به هزار و ۸۱۵ نفر رسید.

وی عنوان کرد: طی شبانه روز گذشته ۶۶ بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است که از این تعداد ۲۸ بیمار در مراکز درمانی استان بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه در حال حاضر تنها شهرستان «کوهرنگ» در حالت زرد کرونایی قرار دارد، مطرح کرد: شهرستان‌های «بن»، «اردل»، «سامان»، «فارسان»، «کیار» در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های «شهرکرد»، «بروجن»، «لردگان» و «خانمیرزا» در وضعیت قرمز ابتلاء به کرونا قرار دارند.

منبع : مهر