۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شدند

۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شدند

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی، بعد از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۳۰۹ هزار و ۶۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان وآران و بیدگل ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۸ هزار و ۹۹۹ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۴ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۳ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و یک بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار جدیدی به شکل موقت در کاشان بستری نشده است.

وی با بیان اینکه در مجموع ۳۵ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: ۲۱ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۱۴ نفر در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

مروجی خاطرنشان کرد: در مجموع دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل، چهار بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که تمام این بیماران در بیمارستان شهید بهشتی کاشان تحت مراقبت‌های ویژه هستند.

وی بیان کرد: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیماری بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست نداده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۸ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۵۵ هزار و ۳۱۹ مورد افزایش یافت.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون حدود ۸۴ درصد از شهروندان منطقه کاشان دز اول و حدود ۷۴ درصد نیز دز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

منبع : مهر