4 نکته طلایی در چاپ پاکت

4 نکته طلایی در چاپ پاکت

کسب و کارهایی که با پاکت سروکار دارند به خوبی می دانند که یک پاکت خاص و زیبا می تواند اعتبار بالایی را به کسب و کار بدهد . از این رو می بایست در چاپ یک پاکت ، حتما توجه ویژه ای را داشت . در همین راستا تا پایان این مقاله کوتاه با ما همراه باشید تا ۴ نکته طلایی در چاپپاکت را به شما بگوییم .

۱-مدل پاکت

در چاپ پاکتمدل های مختلفی همچون A4 ، A5و نامه موجود است ، شما می بایست بر اساس نیاز خود و سایز کاغذی که می خواهید در آن قرار دهید ، پاکت خود را انتخاب کنید .

۲-رنگ بندی پاکت

توجه داشته باشید که باید برای کسب و کار خود یک رنگ سازمانی داشته باشید ، به طور مثال اگر یک وکیل هستید رنگ هایی همچون آبی یا قهوه ای و یا اگر پزشک هستید ترکیب رنگی سبز که نماد سلامتی است می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد . در هر صورت وجود یک رنگ سازمانی در چاپ پاکت یک امر ضروری و غیر قابل حذف است .

۳-استفاده از لوگو در پاکت

اگر می خواهید یک پاکت خاص و منحصر به فرد داشته باشید می بایست حتما برای برند خود یک لوگو داشته باشید و آن را در اقلام چاپی همچون پاکت استفاده کنید . زدن یک لوگو ،در پاکت شما ، اعتبار دوچندانی را به محصول نهایی خواهد بخشید .

از روی دیگر یک نماد تصویری همچون لوگو می تواند به زیبایی نهایی پاکت کمک دوچندانی کند

 ۴-جنس پاکت

در آخر مهمترین چیز در چاپ یک پاکت متفاوت و خاص ، جنس پاکت است . در حال حاضر پاکت های از جنس تحریر ، گلاسه ، کتان و کارتی در بازار ایران موجود است ولی پیشنهاد ما به شما برای داشتن یک پاکت لاکچری و خاص چاپ پاکت کتان است .

حال که با نکات طلایی در چاپ پاکت آشنا شدید ، می بایست یک مجموعه حرفه ای را برای چاپ پاکت فوری انتخاب کنید ، بدین منظور ما به شما مجموعه چاپ تیم گرافیک را معرفی کنیم ، مجموعه تیم گرافیک با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در حوزه چاپ و با حرفه ای ترین افراد در حوزه طراحی می تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد . راه های ارتباطی با مجموعه تیم گرافیک از دو طریق شماره تلفن های ۰۲۱۴۴۰۴۴۸۲۷۰۲۱۴۴۰۴۴۸۸۱۰۲۱۴۴۰۵۵۹۹۲ و سایت teamgraphic.ir میسر است .