40 سالگی کمند امیرسلیمانی در دنیای بازیگری

40 سالگی کمند امیرسلیمانی در دنیای بازیگری

تازه ترین ها : حضور کمند امیرسلیمانی در دنیای بازیگری ۴۰ ساله شد و این بانوی هنرمند به همین مناسبت پستی را به اشتراک گذاشت.

تقدیر کمند امیرسلیمانی از عملکردش در دنیای هنر

کمند امیرسلیمانی دختر سعید امیرسلیمانی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون است که در خانواده ای هنری متولد شد و ۷ سال بیشتر نداشت که وارد دنیای بازیگری شد و با ایفای نقش در چند نمایش فعالیت هنری را آغاز کرد و چند سال بعد در تلویزیون مقابل دوربین رفت.

حضور این بانوی هنرمند در دنیای بازیگری ۲۸ تیرماه امسال ۴۰ ساله شد.

حضور ۴۰ ساله کمند امیرسلیمانی در دنیای هنر

کمند امیرسلیمانی پست جالبی را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و از ۴۰ ساله شدن حضورش در دنیای بازیگری گفت.

در پست منتشر شده توسط کمند امیرسلیمانی آمده است

از اول امسال تصمیم داشتم ۲۸ تیر برای خودم بزرگداشت بگیرم و از خودم تقدیر کنم به خاطر چهلمین سال فعالیت هنری …

گفتم چرا بعد از مرگم اینا دیده بشه و یه عده بیان ازم تعریف و تمجید کنن بذار خودم از خودم بابت اینکه تقریبا همه عمرم رو در این راه گذاشتم و با همه بد و خوبش ساختم تشکر کنم و بگم تو این سالها نه پشیمون شدم نه مغرور شدم و نه سرخورده از ناملایمات.

اول از مردم عزیزم تشکر میکنم که تو این چهل سال کنار هم بزرگ شدیم و حامی من بودن بعدش از همه عزیزانی که باعث پیشرفت و دیده شدنم بودن و در آخر تشکر ویژه از کسانی که نذاشتن خیلی نقشها رو بازی کنم که اونا باعث شدن سخت تر و مصمم تر بشم. ایشالا ده سال دیگه کرونا از بین رفته باشه و جشن نیم قرن فعالیت هنری رو بگیرم…

در ضمن به اونایی که روحیه طنز ندارن بگم که خواستم یه کم خنده دار بنویسم حالا هی نیاین بگین چه از خودراضیه. (البته از خودم و عملکردم که راضی هستم)

شروع فعالیت هنری کمند امیرسلیمانی 

کمند امیرسلیمانی به واسطه تولد در خانواده ای هنرمند راه پدر را در این عرصه ادامه داد و برادرش سپند هم از بازیگران کشورمان است.

کمند و سپند امیرسلیمانی در تئاتر ناهار لعنتی، سال ۱۳۶۷

این بانوی هنرمند، بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و اولین بار سال ۱۳۶۰ به تلویزیون آمد و سال ۶۵ با فیلم سینمایی ترنج به دنیای سینما ورود کرد.

کمند امیرسلیمانی در فیلم ترنج

یکی از ماندگارترین نقش های دوران بازیگری کمند امیرسلیمانی بازی در نقش آذر در سریال پدرسالار است که به کارگردانی اکبر خواجویی سال ۷۲ ساخته شد و به یکی از ماندگارترین سریال های تلویزیون تبدیل شد.

کمند امیرسلیمانی آذر سریال پدرسالار