6 نکته مهم انتخاب جراح پیکرتراشی سال1401

6 نکته مهم انتخاب جراح پیکرتراشی سال1401

شکل دهی بدن با جراحی (به عنوان مثال، پیکرتراشی) روش های پرخطر و تهاجمی است که در آن انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی در تهران بسیار مهم است. اگرچه عمل های غیرجراحی نیز اعمالی هستند که نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارند و در این عمل ها توانایی و تجربه جراح برای کاهش عوارض عمل بسیار مهم است. بنابراین افرادی که تصمیم می گیرند با هر یک از روش های جراحی زیبایی نتیجه مورد نظر خود را به دست آورند، باید در انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی در تهران دقت زیادی داشته باشند. در این مقاله سعی داریم با معرفی بهترین جراح پیکرتراشی بدن در تهران به شما کمک کنیم بدون اتلاف وقت بهترین جراح پیکرتراشی در تهران را پیدا کنید.

یک جراح پلاستیک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

برخی از مهم ترین ویژگی های یک جراح پلاستیک خوب شامل موارد زیر است.

 1. متخصص و دارای مدرک دانشگاهی: اولین چیزی که در انتخاب بهترین جراح باید به آن توجه کرد، تخصص و مدرک تحصیلی است. دکتری که تخصص کافی در جراحی پیکرتراشی بدن ندارد ممکن است با تمام تکنیک های جراحی آشنایی نداشته باشد. انتخاب پزشکانی که تخصص لازم را ندارند می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.
 2. مهارت و تجربه جراح: یکی دیگر از مهمترین ویژگی های یک جراح خوب، مهارت و تجربه جراح است. تعداد عمل های انجام شده توسط این جراح و نتایج آنها باید در نظر گرفته شود. هرچه رکورد دکتر روشن تر باشد، قابل اعتمادتر خواهد بود.
 3. بررسی وضعیت بیمار و توصیه های قبل از عمل توسط جراح: یک جراح خوب باید به سلامت مراجعین و کیفیت زندگی آنها توجه ویژه ای داشته باشد.
 4. با توجه به حساسیت این روش، جراحان پلاستیک و زیبایی ممکن است از بهترین گزینه های شما باشند.
 5. بهترین جراح پیکرتراشی در تهران با بیمار صادق هستند و اگر متقاضی شرایط لازم برای جراحی را ندارد به او می گویند.
 6. نمونه کارهای دکتر را حتما در صفحات مجازی و سایت ایشان ببینید.

عمل جراحی پیکرتراشی چیست ؟

پیکرتراشی بدن یک عمل زیبایی است که با هدف از بین بردن چربی های زیر پوستی و سطحی انجام می شود. در جراحی پیکرتراشی، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با استفاده از روش های مختلف چربی های اضافی را به صورت فیزیکی از بین می برد تا به اندازه و فرم ایده آل بدن برسد. بهترین جراح پیکرتراشی در تهران بسته به مورفولوژی و شرایط فیزیولوژیکی بیمار از تکنیک های مختلفی استفاده می کند. نکات مهمی که قبل از انجام جراحی لیپوماتیک باید بدانید عبارتند از:

در مورد این نوع جراحی اطلاعات کافی کسب کنید، به یک مرکز تایید شده مراجعه کنید، قبل از انجام هر کاری حتما جلسات مشاوره داشته باشید، در صورت استفاده از هر دارویی حتما به پزشک خود اطلاع دهید. برای آشنایی با بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران اینجا کلیک کنید ،همچنین می توانید به سایت تاپتنا مراجعه فرمایید و با بهترین پزشکان در این زمینه آشنا شوید تا بتوانید بهترین پزشک متخصص خود را انتخاب کنید.

image002 132 - 6 نکته مهم انتخاب جراح پیکرتراشی سال1401

انواع روش های پیکرتراشی

 • عمل جراحی پیکرتراشی بدن با لیپوساکشن (حذف چربی): در این روش هیچ برشی در بدن فرد ایجاد نمی شود و نیازی به بخیه نیست.
 • انجام پیکرتراشی به روش لیپوماتیک
 • لیپولیزر
 • پیکرتراشی با پال
 • جراحی پیکرتراشی باViserlipo
 • جراحی پیکرتراشی با اولتراسونیک
 • لیپوست

اگر به خوبی انتخاب شود، هر یک از این روش ها می تواند مزایای خاصی داشته باشد. زیرا هر یک از روش های بازسازی بدن، تخلیه و از بین بردن بخشی از حجم معینی از چربی اضافی را ممکن می سازد. بهترین پزشک پیکرتراشی، پزشکی است که علاوه بر مهارت در انجام هر یک از روش های ذکر شده در پیکرتراشی، بتواند با توجه به شرایط فیزیولوژیکی بدن بیمار، مناسب ترین روش را برای انجام این کار پیشنهاد دهد.

پیکرتراشی برای کدام قسمت های بدن استفاده می شود؟

پیکرتراشی را می توان برای هر قسمتی از بدن که دارای چربی انباشته شده است استفاده کرد و به کل بدن اجازه می دهد به شکل ایده آل بازگردد. اما برخی از پیکرتراشی ها رایج تر و سخت تر هستند، از جمله:

 • پیکرتراشی شکم و پهلو
 • پیکرتراشی بازو
 • پیکرتراشی ران ها

پس از انجام جراحی  پیکرتراشی شکم و پهلو، جراحان زیبایی ممکن است استفاده از گن را برای مدتی توصیه کنند تا نتیجه عمل دائمی تر باشد. استفاده از گن بعد از جراحی پیکرتراشی شکم و پهلو برای بهترین نتیجه توصیه می شود. البته به یاد داشته باشید که اصلاح یک عمل زیبایی برای از بین بردن چربی های زیر پوستی و سطحی است و برای کاهش وزن یا از بین بردن چربی های خطرناک خون مفید نیست. بهترین جراح پیکرتراشی در تهران ، پزشکی است که صادقانه این مشکل را به بیمار اطلاع دهد تا پس از جراحی و گرفتن اندام مناسب، مسائل مربوط به حفظ سلامتی خود را فراموش نکند.

image003 139 - 6 نکته مهم انتخاب جراح پیکرتراشی سال1401

مهارت هایی که بهترین جراح پیکرتراشی در تهران باید داشته باشد: قبل از انجام عمل، بهترین جراح پیکرتراشی در تهران متقاضی را از عوارض این روش و همچنین مراقبت های قبل و بعد از انجام  پیکرتراشی مطلع می کند و بررسی های لازم را از وضعیت سلامتی متقاضی انجام می دهد و در صورت سلامت کامل نسبت به بازسازی بدن اقدام می کند. متخصص پیکرتراشی بدن باید با تمامی روش های پیکرتراشی آشنایی کامل داشته باشد و در مورد نحوه استفاده صحیح از دستگاه لیپوماتیک و غیره اطلاعات لازم را داشته باشد.

کلام آخر

برای عمل جراحی پیکرتراشی خود ، بهتر است با بهترین جراح پیکرتراشی در تهران که در سایت تاپتنا به شما معرفی کرده ایم مشورت کنید. در صورتی که خود و اطرافیان شما این عمل جراحی را انجام داده اید و جراحی برای شما صورت گرفته است تجربه خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید و بگویید که کدام یک از روش های جراحی برای شما بهتر بوده است ؟

به نظر شما دوستان کسانیکه بیماری زمینه ای دارند میتوانند عمل زیبایی پیکرتراشی انجام دهند؟