آیا خرید فالوور خوب است؟ چگونه بهترین نتیجه را از آن بگیریم؟

آیا خرید فالوور خوب است؟ چگونه بهترین نتیجه را از آن بگیریم؟

بسیاری از سلبریتی ها و برندهای معتبر ایران از خرید فالوور، برای بیشتر دیده شدن و فروش بیشتر استفاده می کنند و نتیجه بسیار خوبی را دریافت می کنند. حال سوال اینجاست که آیا خرید فالوور خوب است؟ چطور آنها جریمه نمی شوند؟ چطور کسی متوجه فالوورهای خریداری شده اشان نمی شود؟ اصلا استراتژی خرید فالوور یعنی چه؟
با ما همراه باشید تا ببینیم چگونه بهترین نتیجه را از خرید فالوور بگیریم؟
نکته: در این مطلب برای درک بهتر از مثالهای و مفاهیم علمی استفاده شده است، پس لطفا تا انتها همراه ما باشید.

آیا خرید فالوور خوب است؟


خرید فالوور خوب است اگر به روش درستی انجام شود. برای مثال یک چاقو را در نظر بگیرید. فردی میتواند از چاقو برای آسیب به شخصی استفاده کند و یا با آن چاقو میوه ای را پوست بکند و ویتامین های بدنش را تامین کند. خرید فالوور نیز به همین صورت می باشد. اگر استراتژی درستی برای خرید فالوور به کار گرفته شود نتیجه بسیار خوبی به همراه دارد.
همانطور که بسیاری از سلبریتی ها و برندهای معتبر از این ترفند برای بیشتر دیده شدن و فروش بیشتر استفاده می کنند و نتیجه بسیار خوبی دریافت می کنند.


چطور استراتژی مناسبی برای خرید فالوور داشته باشیم؟


برای جواب این سوال باید دید که اینستاگرام چه چیزی را طبیعی می پندارد و چه چیزی برایش غیر طبیعی است. قطعا رشد چند هزارتایی در یک شب برای یک پیج تنها در صورتی طبیعی به نظر می آید که در روزهای آتی با تعداد کمتر ادامه دار باشد.
مثلا پیج یک سلبریتی را در نظر بگیرید که از دسترس خارج شده است و یک پیج جدید می زند. در این صورت تعداد زیادی از هوادارانش مجددا پیج جدیدش را فالو می کنند. در روزهای بعدی همچنان سیل دیگری از طرفداران پیجش را فالو میکنند و این نرخ رشد فالوور تا چند روز ادامه دارد و فقط در یک شب شروع نمی شود و پایان نمی یابد.
حال تعدادی از این دنبال کننده ها باید فعالیتی از خود نشان دهند تا تعامل شکل گیرد. لایک کردن، کامنت گذاشتن، سیو کردن، بازدید ویدیو از مواردی است که نشان از فالوور فعال است. به این صورت همه چیز طبیعی جلوه می کند.

استراتژی خرید فالوور برای رسیدن به 10 هزار فالوور در 1 ماه

  1. 15 پست با کیفیت آماده کنید.
  2. یک روز در میان به صورت دستی پستشان کنید.(کپشن جذاب هم بنویسید و کاملا طبیعی عمل کنید)
  3. بعد از انتشار هر پست 1000 فالوور بخرید(
    خرید فالوور واقعی اینستاگرام کمترین ریزش و ریسک را دارد)
  4. حتما از وبسایتی معتبر برای خرید فالوور استفاده کنید
  5. به میزان 33 درصد فالوورهای خریداری شده، لایک خریداری کنید
  6. حتما فالوور واقعی ایرانی و لایک ایرانی خریداری کنید(فالوور خارجی بازده کمتری دارد
  7. در صورتی که پست شما ویدیویی می باشد، به تعداد لایک ، بازدید ویدیو یا ویو هم بخرید
شاید فکر کنید با این تعداد به 15000 هزار فالوور خواهید رسید، اما ما فرض را بر بیشترین ریزش فالوور گذاشتیم. به این صورت با هزینه زمانی و مالی بسیار کمی شما صاحب یک پیج با 10هزار فالوور شدید. 
 

مزیت داشتن پیجی با فالوور بالا چیست؟


مزیت داشتن پیج بیزنسی یا شخصی با فالوور بالا افزایش نرخ تبدیل و اعتماد مشتریان می باشد. برند های بزرگ برای جلب اعتماد مشتریانشان میلیاردها تومان هزینه می کنند. شما با هزینه ای کم، نرخ بازگشت سرمایه(ROI) زیادی را تجربه خواهید کرد. اما داشتن فالوور زیاد چگونه در فروش تاثیر می گذارد؟
فرض کنید میخواهید کفش بخرید و دو مغازه کفش فروشی در کنار هم قرار دارند. اجناس هر دو مغازه یکسان می باشد. اما یکی از آن مغازه ها شلوغ تر از دیگری است. انتخاب شما چیست؟ به احتمال زیاد مغازه ای که شلوغ تر می باشد را انتخاب می کنید. دلیل این امر را روانشناسان پیش تر یافته اند. انسانها اغلب تصمیم جمع را به تصمیم خود ارجعیت می دهند. یعنی حتی اگر شما راغب بودید که به آن مغازه کم جمعیت تر بروید، همچنان تعداد بالای مردم در مغازه شلوغ حس اعتماد شما را بیشتر جلب می کرد.

همین اتفاق در اینستاگرام هم به عنوان یک جامعه اجتماعی دیجیتال رخ می دهد. شما از پیجی که 10000هزار فالوور دارد کفش می خرید یا پیجی که 100 فالوور دارد؟ پیجی که پستهایش 200 الی 300 لایک می خورد یا پیجی که هر پستش 20 الی 25 لایک دارد؟
این حقیقت وجود دارد که تلاش و استمرار غالبا ما را به نتیجه مطلوب میرساند اما فاکتور زمان را نباید فراموش کرد. قطعا شما با فعالیت پیوسته و روزانه در اینستاگرام بعد از 1سال میتوانید به درآمد خوبی برسید اما آیا حاضرید یکسال تمام وقت و انرژی خود را معطوف به این کار کنید در حالی که اکنون می دانید ترفندهایی وجود دارند که می توانند شما را بسیار سریع تر به نتیجه مطلوبتان برسانند؟
در انتها نظرتان را راجع به بهترین روش استفاده از فالوور خریداری شده با ما در میان بگذارید.