آرتتا: بازیکن جدید؟ بازار هنوز تعطیل نشده است

آرتتا: بازیکن جدید؟ بازار هنوز تعطیل نشده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسکای اسپورتس؛ میکل آرتتا سرمربی تیم فوتبال آرسنال با وجود خرید بازیکنانی جدید مانند دکلان رایس، کای هاورتس و تیمر و صرف هزینه‌ای بالغ بر 200 میلیون یورو برای جذب این سه بازیکن، هنوز هم حواسش به بازار نقل و انتقالات تابستان هست تا در صورت امکان بازیکنان جدید دیگری را هم به خدمت بگیرد.

آرسنالی‌ها فصل گذشته تا آخرین هفته‌ها برای قهرمانی در لیگ برتر شانس داشتند اما در نهایت مغلوب منچسترسیتی شدند. امسال آنها نه تنها باید تلاش کنند تا در لیگ برتر قهرمان شوند، بلکه درگیر لیگ قهرمانان اروپا نیز خواهند بود و این یعنی نیاز به مهره‌های بیشتر که خرید رایس، هاورتس و تیمبر در همین راستا بوده است اما ظاهراً هنوز تمام نیازهای آرتتا برطرف نشده است.

سرمربی اسپانیایی در پاسخ به این سؤال که آیا تا پایان بازار تابستانی امکان دارد بازیکنی جدید به شاگردان او اضافه شود، گفت: ببینیم چه می‌شود. هنوز تا پایان بازار زمان زیادی باقی مانده است و سطح انتظاراتی که از بازیکنان ما وجود دارد هم بسیار بالاست. حواس‌مان به بازار خواهد بود تا ببینیم شرایط در هفته‌های آتی چگونه پیش می‌رود. گوش بزنگ خواهیم بود. هنوز برای انجام یکسری کارها زمان داریم و باید زمانی را هم به روشن کردن تکلیف خروجی‌های تیم اختصاص دهیم. مطمئنم که یکسری اتفاقات رخ خواهد داد.

آرتتا با اشاره به خریدهای تابستانی تیمش ادامه داد: هر خریدی که انجام داده‌ایم در بخش بخصوصی حرکات و بازی ما را ارتقا می‌دهند. ما خیلی سریع خریدهای‌مان را انجام دادیم و خیلی سریع روند تطبیق دادن بازیکنان جدید با تیم را آغاز کرده‌ایم. از حالا باید بیشتر وقت‌مان برای آماده‌سازی تیم جهت شروع فصل جدید اختصاص دهیم.

انتهای پیام/