اصفهان قهرمان لیگ والیبال دختران شد

اصفهان قهرمان لیگ والیبال دختران شد

به گزارش خبرنگار مهر، حسین محسنی عصر سه شنبه در آئین اختتامیه اولین لیگ والیبال دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در اردبیل اظهار کرد: بعد از تیم اصفهان که مقام قهرمانی را به دست آورد، تیم خراسان رضوی دوم و تیم تهران نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی تصریح کرد: استان اردبیل نیز کاپ اخلاق این دوره از لیگ کشوری را به دست آورد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل با بیان اینکه لیگ والیبال دختران دانشگاه‌های فرهنگیان کشور پس از پنج روز رقابت به پایان رسید، گفت: امروز آئین اختتامیه اولین لیگ والیبال دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان را شاهد بودیم که با تلاش و همراهی عوامل فنی و اجرایی به سرانجام رسید.

محسنی افزود: در مرحله کشوری لیگ ورزشی والیبال که با رقابت ۲۴ تیم از ۱۸ خردادماه شروع شده بود، بعد از پنج روز رقابت تنگاتنگ تیم‌های برتر توانستند جایگاه‌های ممتاز را به دست آورند.

وی انگیزه بالای ورزشکاران را برای حضور پرشور در این مسابقات یادآور شد و خاطرنشان کرد: این مسابقات بعد از رویدادهای ورزشی درون پردیسی، منطقه‌ای و در نهایت کشوری به انجام رسید و استان اردبیل توانست میزبانی شایسته و آبرومند برای این رقابت‌های پنج روزه باشد.

محسنی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: مسابقات فوتسال پسران دانشگاه فرهنگیان کشور نیز از فردا به میزبانی اردبیل آغاز خواهد شد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل بیان کرد: امیدواریم در پایان این مسابقات فضای شایسته ای را برای حضور توانمند دانشجو معلمان در عرصه نظام تعلیم و تربیت شاهد باشیم.