ترورهای اخیر نشانه ناامیدی دشمن است

ترورهای اخیر نشانه ناامیدی دشمن است

به گزارش خبرگزاری مهر، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز (پنجشنبه) در همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی هنرمندانه که در سالن اجلاس سران برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت تعدادی از هم‌وطنان در عملیات‌های تروریستی شب گذشته در شهرهای ایذه، سمیرم و اصفهان، گفت: این عملیات‌های تروریستی ناشی از ناامیدی دشمنان از تروریسم رسانه‌ای است که با حمایت دولت‌های تروریست‌پرور به وقوع پیوست.

وی افزود: دشمنان و تروریسم رسانه‌ای سعی می‌کنند با فضاسازی‌های مختلف و با شیوه‌هایی که مرسوم و روشن نیست، اقداماتشان را پیش ببرند، اما وقتی ناامید می‌شوند راهی جز ترور ندارند.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: دشمنان و تروریسم رسانه‌ای نگران خون کودکان و زنان این سرزمین نیستند؛ آن‌ها شعار آزادی و زن را سر می‌دهند، اما در اقدامات تروریستی پیشگام هستند. اقدامات تروریستی دشمنان بی‌پاسخ نخواهد ماند و شهدای اخیر را باید شهدای تروریسم رسانه‌ای دانست.

بهادری‌جهرمی با بیان اینکه فعالیت در حوزه اطلاع‌رسانی و رسانه نیازمند هنر و انگیزه عاشقانه است، گفت: اگر جهادی اقدام و تلاش کنیم روایت اول را به دست بگیریم و پیشرفت‌های کشور را به نمایش بگذاریم، موفق خواهیم بود.

منبع : مهر