تیم تنیس پسران ایران  با شکست لبنان قهرمان شد

تیم تنیس پسران ایران  با شکست لبنان قهرمان شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، تیم ملی تنیس نوجوانان پسر ایران در آخرین بازی خود در رقابت های زیر ١٢ سال غرب آسیا با پیروزی مقابل لبنان ، عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست آورد.

قهرمانی تیم ملی پسران تنیس ایران در حالی رقم خورد که دیروز هم دختران تنیس باز ایران عنوان قهرمانی را از آن خود کرده بودند.

از سال ١٣٩٦ که مسابقات غرب آسیا آغاز شده است ، این برای اولین بار است که هر دو تیم پسران و دختران به اتفاق قهرمانی را کسب می کنند .

در بازی پایانی تیم ملی پسران ایران در مقابل لبنان ، دیدار اول انفرادی با برتری دو بر صفر سروش معدنیان مقابل رامی سائلی با نتایج (۴-۶)و (۳-۶) همراه بود.

در دیدار انفرادی دوم نیز کیارش صادقی در رویارویی با تارک الچابی دو بر صفر و با نتیجه (۴-۶) و (۲-۶) پیروز شد.

با دو پیروزی در دیدارهای انفرادی برد ایران مقابل لبنان و قهرمانی کشورمان در این مسابقات قطعی شد و نتیجه مسابقه دو نفره هم بدلیل عدم حضور تیم لبنان به سود ایران اعلام شد تا پیروزی قاطع سه بر صفر تیم ملی تنیس نوجوانان ایران به ثبت برسد .

تیم های دختران و پسران ایران با قهرمانی در مسابقات تنیس زیر ١٢ سال غرب آسیا ، با اقتدار جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان را بدست آوردند.

منبع : مهر