تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان امشب راهی یونان می‌شود

تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان امشب راهی یونان می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۲ امشب (شنبه) تهران را به مقصد هراکلیون یونان ترک خواهد کرد.

پرهام ایمانی، متین گلدان، آراد حسینی، حسین حیدریان، علی حیدریان، حامد شمس، محمد مهدی حیدریان پور، مصطفی انتشاری، علی سعیدی و علیرضا علی‌پور ملی‌پوشان ساحلی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان هستند.

مهدی قشقایی‌راد (سرمربی)، رضا مصباحی (مربی)، حبیب‌الله بردسیری (مربی)، غلامحسین نیکویی (سرپرست) و رضا سرسنگی (تراپیست) کادر فنی تیم ملی ایران را در این رقابت‌ها تشکیل می‌دهند.

همچنین «آنتونیو گرا پی‌شه» سرمربی تیم بزرگسالان، نیز به عنوان مدیر فنی در کنار تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان حضور دارد.

دومین دوره رقابت‌های هندبال ساحلی قهرمانی نوجوانان جهان از ۱۴ تا ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۴ تا ۲۹ خرداد ۱۴۰۱) در هراکلیون یونان برگزار خواهند شد و ملی‌پوشان ایران در گروه A با تیم‌های سوئد، قطر، آمریکا هم‌گروه هستند.

تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در نخستین مسابقه خود روز سه‌شنبه ۲۴ خردادماه از ساعت ۱۲:۴۰ با آمریکا دیدار خواهد کرد و ساعت ۱۸:۱۰ همان روز به مصاف قطر می‌رود.

ملی‌پوشان ایران در سومین دیدار خود در مرحله گروهی روز چهارشنبه ۲۵ خرداد از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف سوئد خواهند رفت.

بر اساس گروه‌بندی انجام شده ۱۶ تیم حاضر در این رویداد در ۴ گروه چهار تیمی گروه‌بندی شده‌اند که سه تیم برتر هر گروه به دو گروه اصلی شش تیمی راه پیدا می‌کنند. در ادامه چهار تیم برتر دور دوم به مرحله یک چهارم نهایی و سپس به نیمه‌نهایی و فینال راه پیدا خواهند کرد.

تیم‌های ملی هندبال ساحلی نوجوانان ایران با قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا که فروردین ماه امسال به میزبانی تهران برگزار شد جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان را به دست آورده بود.

منبع : مهر