جاده کرج-چالوس یک طرفه شد

جاده کرج-چالوس یک طرفه شد

سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار کرد: در مسیرهای خروجی از استان‌های زیارتی و برخی از استان‌های شمالی حجم بالای تردد وسایل نقلیه وجود دارد.

وی ادامه داد: در مسیر جنوب به شمال جاده کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال به علت حجم بالای خودرو در مسیر برگشت از سفر و روان سازی ترافیک محدودیت موقت ترافیکی اجرا شده و این مسیر به سمت جنوب یک طرفه شده است همچنین به علت ظرفیت پایین این جاده در مقاطعی با ترافیک سنگین مواجه است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا گفت: در مسیر جاده هراز در مسیر شمال به جنوب محدوده‌های لاریجان و بایجان و آب اسک ترافیک سنگین گزارش شده است.

سرهنگ شیرانی اظهار کرد: در آزادراه قزوین رشت مسیر شمال به جنوب در محدوده شهر رودبار ترافیک نیمه سنگینی وجود دارد همچنین در آزادراه قم به تهران ترافیک نیمه سنگین در ابتدای مسیرگزارش شده است.

وی خطاب به رانندگان گفت: رانندگی در این شرایط که همزمانی سفرهای هموطنان وجود داشته و ترافیک پرحجم در محورها ایجاد می‌شود نیازمند صبر و حوصله بیشتر و آرامش در رانندگی است.

منبع : مهر