جام جهانی تیراندازی باکو| ناکامی سبقت‌الهی در یک گام مانده به مدال

جام جهانی تیراندازی باکو| ناکامی سبقت‌الهی در یک گام مانده به مدال

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ششمین روز از جام جهانی تیراندازی در باکوی جمهوری آذربایجان و در پایان بخش تپانچه ۲۵ متر زنان در بخش سرعت و با احتساب مجموع عملکرد تیراندازان در سرعت و دقت، هانیه رستمیان با ۵۸۳ امتیاز در رده ششم ایستاد و راهی دور بعد شد. وی در دور دوم در گروه خود سوم شد و از صعود به جمع چهار نفر پایانی بازماند.

در این رقابت گلنوش سبقت‌الهی با 573 امتیاز در رده سی‌وچهارم ایستاد و زینب طوماری با 557 امتیاز پنجاه‌وسوم شد. در این بخش 61 تیرانداز با هم رقابت کردند.

همچنین در تپانچه تیمی ۲۵ متر زنان نیز تیم ایران با ترکیب هانیه رستمیان، گلنوش سبقت‌الهی و زینب طوماری با 854 امتیاز هفتم شد.

امروز مرحله اول تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان نیز برگزار شد و در پایان فاطمه کرم‌زاده، نجمه خدمتی و فاطمه امینی با 579 امتیاز در رده‌های سی‌وسوم، سی‌وهفتم و سی‌وهشتم ایستادند.

سومین دور از جام جهانی تیراندازی در سال ۲۰۲۲ در سه ماده تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی از ۶ تا ۱۷ خرداد به میزبانی باکو در جمهوری آذربایجان برگزار می‌شود و ایران با ترکیب 22 تیرانداز در تفنگ، تپانچه و تراپ در این مسابقات حاضر است.

برنامه این مسابقات فردا (جمعه – ۱۳ خرداد) به شرح زیر است: (ایران در بخش اسکیت نماینده ندارد)
روز اول اسکیت زنان
روز اول اسکیت مردان
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان
مرحله اول تفنگ تیمی ۵۰ ‌متر سه وضعیت مردان و فینال
مرحله اول تپانچه ۲۵ متر مردان در بخش دقت
مرحله اول تفنگ تیمی ۵۰ ‌متر سه وضعیت زنان و فینال
ادامه مسابقات تپانچه تیمی ۲۵ متر زنان.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم