خوشحالی ملی پوش سابق کراپ از باخت گیتی‌پسند و تساوی مس

خوشحالی ملی پوش سابق کراپ از باخت گیتی‌پسند و تساوی مس

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتسال کراپ الوند امروز جمعه در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال برابر فرش آرا مشهد با یک گل پیروز شد تا با ۳۱ امتیاز به سه تیم بالای جدول یعنی گیتی پسند، مس سونگون و سن ایچ ساوه نزدیک شود.

گیتی پسند امروز با نتیجه ۳ به ۶ مقابل مقاومت البرز شکست خورد و مس برابر سن ایچ به تساوی ۳ – ۳ رسید.

مهدی جاوید بازیکن سابق تیم ملی فوتسال و بازیکن تیم کراپ بعد از برد امروز تیمش گفت: بازی سنگینی برای ما بود. آنالیزی از فرش آرا داشتیم اما آنها در زمین متفاوت ظاهر شدند. آنها در زمین خودشان دفاع فشرده انجام دادند.

بازیکن تیم کراپ ادامه داد: در این بازی کمترین موقعیت را در مسابقاتمان در لیگ به دست آوردیم. خدا را شکر تمرکز داشتیم. می‌دانستیم اگر روی تاکتیک سرمربی اصرار کنیم به نتیجه می رسیم. خدا را شکر یک گل زدیم و از اندوخته خودمان به سختی محافظت کردیم. به ادامه رقابت‌ها خیلی امیدوار شدیم.

جاوید درباره دیدار هفته آینده کراپ مقابل فولاد زرند تصریح کرد: ضربه‌ای که فولاد زرند به ما زد هیچ تیمی نزد. انتظار نداشتیم جلوی زرند امتیاز از دست بدهیم. برای جبران آن سه امتیاز باید پیروز شویم. با توانی که بچه‌ها و مربی بزرگی داریم پیروزی دور از دسترس نیست.

وی که با شبکه تلویزیونی استان قزوین صحبت می‌کرد، در پایان با اشاره به نتایج سایر رقبای کراپ گفت: خدا را شکر سه امتیاز برای ما شیرین‌تر شد. هم ما سه امتیاز را گرفتیم و هم سه رقیب بالای ما امتیاز از دست دادند. لذتش دو چندان است و انگیزه ما را بیشتر کرد.

منبع : مهر