دستگیری عامل زورگیری از نوجوانان در پایتخت

دستگیری عامل زورگیری از نوجوانان در پایتخت

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد گودرزی بیان داشت: شانزدهم مرداد ماه سال جاری عملیات کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در حال گشت زنی در محدوده خیابان مطهری تهران بودند که به یک موتورسیکلت تی وی اس دو ترک که افراد گذری از خیابان را زاغ زنی می‌کردند، مشکوک و تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می‌دهند.

وی گفت: متهمان در همین حین به طرف پسری نوجوان حمله ور و با تهدید سلاح سرد از وی اقدام به زورگیری کرده که مأموران به سرعت برای دستگیری زورگیران وارد عمل شدند ولی متهمان به محض رؤیت خودروی گشت با موتورسیکلت از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر مأموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت‌های انتظامی، موتورسیکلت متهمان متوقف و یکی از متهمان به مأموران حمله ور شده که با استفاده از فنون پلیسی متهم زمین گیر و دستگیر شد ولی همدست وی از شلوغی ایجاد شده استفاده و موفق به فرار شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهم ۲۱ در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۲۰ فقره سرقت مشابه با همکاری همدست متواری اش معترف و اظهار داشت پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی می فروخته است.

سردار گودرزی در پایان با اشاره به سوابق متهم در امر سرقت خاطرنشان کرد: شناسایی و دستگیری همدست متواری متهم در دستور کار کلانتری شهرک قدس قرار گرفت و متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.