دستگیری ۱۸ سارق در شهرستان دیر/ ۴۰ فقره سرقت کشف شد

دستگیری ۱۸ سارق در شهرستان دیر/ ۴۰ فقره سرقت کشف شد

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مهدی نظریه ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مقابله با سرقت‌ها در شهرستان دیر اقدامات خوبی صورت گرفته و شاهد دستگیری تعدادی از سارقان هستیم.

وی یکی از اقدامات مهم در سال جاری را مقابله با سرقت عنوان کرد و ادامه داد: یکی از اولویت‌های مهم ابلاغی برای سال جاری پیگیری و مقابله همه جانبه با جرایم سرقت بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر اضافه کرد: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی و دوایر تجسس و با بهره گیری از ظرفیت مشارکت شهروندان و با وقت گذاری و تلاش مضاعف، نسبت به شناسایی سارقین در شهرستان اقدام که منجر به دستگیری آنان شد.

وی بیان کرد: طی ۲۰ روز گذشته همه توان و ظرفیت نیروهای جمعی و کارگاهان پلیس آگاهی با فعال کردن شبکه منابع و مخبرین و گشت‌های غیر محسوس و بررسی‌های فنی نسبت به شناسایی مخفیگاه سارقان اقدام شد.

نظریه افزود: پس از اینکه اطمینان کامل حاصل شد با هماهنگی مقام قضائی طی چندین عملیات موفقیت‌آمیز و غافلگیرانه ۱۸ نفر از سارقین به نام در شهرستان دیر دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: این افراد در بازجویی‌های فنی به تعداد ۴۰ فقره انواع سرقت از قبیل سرقت احشام، کابل برق، وسایل منزل، موتورسیکلت و سایر سرقت‌ها، اعتراف کردند که تحویل مقامات قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر با بیان اینکه دستگیری‌های صورت گرفته سارقین در سطح شهرستان موجب رضایت‌مندی شهروندان شده است، از مردم خواست هرگونه اخبار را بلافاصله با تلفن ۱۱۰ در میان بگذارند.

منبع : مهر