رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام به ایران می‌آید

رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام به ایران می‌آید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اولین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی جوانان جهان، جام جهانی پیشکسوتان و بخش ویژه بزرگسالان و دومین دوره مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی جهان ۱۶ لغایت ۲۰ آذر ماه به میزبانی ایران و در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار خواهد شد.

از همین رو رافائل سانتونخا رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام سه شنبه شب ۱۵ آذر ماه به منظور حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ تهران وارد ایران خواهد شد.

مراسم افتتاحیه مسابقات جهانی ۲۰۲۲ روز پنجشنبه ۱۷ آذرماه از ساعت ۱۷ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی و با حضور رافائل سانتونخا برگزار می گردد.

سانتونخا در این سفر ضمن نظارت بر برگزاری مسابقات جهانی، قرار است با مقامات سیاسی و ورزشی ایران دیدار و گفتگو کند. همچنین از دیگر برنامه های رئیس فدراسیون جهانی در تهران می توان به حضور در کلاس مربیگری بدنسازی بین المللی اشاره کرد.

پاول فیلبورن رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی، رالف دسلیس دبیر فدراسیون جهانی و وینسنت ردوندوپنیا و یان تودوز لواندوفسکی دو مسئول برگزاری رقابت های جهانی در این سفر سانتونخا را همراهی خواهند کرد.

منبع : مهر