رونمایی سامسونگ از هدفون جدید گلکسی بادز پرو با همکاری آدیداس

رونمایی سامسونگ از هدفون جدید گلکسی بادز پرو با همکاری آدیداس

فرارو: در اوایل هفته جاری شرکت کره‌ای سامسونگ الکرونیکس با همکاری شرکت ورزشی آدیداس، مدل ویژه‌ای از هدفون‌های بیسیم توگوشی گلکسی بادز پرو خود را رونمایی کرد که قرار است با نام رسمی Galaxy Buds Pro Adidas Original Special Pack به بازار عرضه شود. از ویژگی‌های خاص این محصول جدید سامسونگ می‌توان به وجود برند آدیداس بر روی این کالا، استفاده از مواد اولیه دوستدار محیط زیست و بسته بندی ورزشی به مانند کفش ورزشی استن اسمیت، اشاره کرد.

به گزارش فرارو به نقل از وبسایت sammobile، شرکت سامسونگ اخیراً از همکاری جدید خود با شرکت ورزشی آدیداس در تولید هدفون‌های بیسیم توگشی خود، خبر داده بود تا بتواند فروش این محصول را افزایش دهد. حاصل این همکاری در اوایل این هفته با رونمایی از مدل ویژه هدفون گلکسی بادز پرو با نام Galaxy Buds Pro Adidas Original Special Pack، محقق شد که قرار است برای نخستین بار در اواخر هفته جاری، در بازار کره جنوبی به صورت آنلاین عرضه شود. اما یکی از نکات قابل توجه در تولید این محصول بهره گیری از مواد اولیه سازگار با محیط زیست است که باعث می‌شود این هدفون بیسیم به یکی از کالا‌های ارزشمند دوستدار محیط زیست بدل شود.

جعبه این مدل ویژه گلکسی بادز پرو، همچون جعبه کفش ورزشی به نظر می‌رسد و برای این محصول از رنگ‌های نمادین سبز و سفید که رنگ‌های اختصاصی کفش استن اسمیت آدیداس است، استفاده شده. در داخل جعبه، هدفون گلکسی بادز پرو در داخل کیسی قرار گرفته است که شبیه به یک کلاه ورزشی آدیداس است و اگرچه لگوی آدیداس را در همه جای بسته بندی می‌توان دید، اما این لگو بر روی خود هدفون دیده نمی‌شود. این بسته بندی همچنین دارای کارتی است که می‌توان با استفاده از آن یک جفت کفش استن اسمیت آدیداس خریداری کرد. قرار است این مدل ویژه گلکسی بادز پرو در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای نیز عرضه شود.

وقتی گلکسی بادز پرو را به گوشی‌های سری گلکسی متصل کنید، تم ویژه Adidas Originals روی گوشی هوشمند فعال خواهد شد. این تم ویژه از آیکون‌ها، لاک اسکرین، صفحه تماس و پیام‌های شخصی سازی شده پشتیبانی خواهد کرد. همچنین یک تم دسترسی سریع به فروشگاه آنلاین رسمی آدیداس نیز به تلفن هوشمند اضافه خواهد شد. سامسونگ کیف مدل ویژه گلکسی بادز پرو را از پلاستیک بازیافتی ساخته است و خود این محصول نیز برای کاهش ضایعات زیست محیطی، از ۲۰ درصد مواد بازیافت شده، تولید شده است.

یکی از مقامات سامسونگ الکترونیکس در این خصوص گفت: «ما در حال تدارک این محصول ویژه برای مصرف کنندگانی هستیم که به دنبال استفاده از کالا‌های با ارزش هستند، به ویژه برای نسل‌های جوانی که به محصولات و مد‌های روز علاقه‌مند هستند. به همین دلیل ما قصد داریم با همکاری پایدار با برند‌های مطرح جهان ادامه دهیم تا به این مقصود برسیم». این مدل ویژه گلکسی بادز پرو، از تاریخ ۷ آوریل (۱۸ فروردین) ساعت ۱۹:۳۰ و با قیمت ۲۷۹ هزار وون کره جنوبی (۲۴۹ دلار آمریکا)، در وب سایت سامسونگ و Kakao عرضه خواهد شد. این بسته شامل Galaxy Buds Pro، کیف اسنپ بک Adidas Originals و یک کوپن ویژه برای خرید کفش‌های ورزشی آدیداس استن اسمیت است.