رکوردهای مشابه اینتر و یوونتوس در نیم فصل اول سری A

رکوردهای مشابه اینتر و یوونتوس در نیم فصل اول سری A

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در فاصله یک هفته مانده به پایان نیم فصل نخست سری A ایتالیا، هنوز قهرمان نیم فصل مشخص نشده و هر دو تیم اینتر و یوونتوس این شانس را دارند که قهرمان زمستانی کالچو لقب بگیرند.

در ۱۸ هفته سپری شده از رقابت‌های فصل جاری سری A، تمامی نتایج دو تیم منهای نتیجه نبردشان با یک تیم، مشابه بوده است.

اینتر صدرنشین که ۴۵ امتیازی است و یوونتوس رده دومی که دو امتیاز کمتر کسب کرده، در توقف مقابل سه تیم وجه اشتراک دارند. تنها شکست هر دو تیم مقابل ساسولو بوده و هر دوی آنها برابر بولونیا و جنوا هم نتوانستند بیش از یک امتیاز کسب کنند. این در حالیست که نتیجه دوئل رودرروی آنها نیز یک – یک مساوی شد.

تنها تفاوت آنها در نتیجه بازی‌شان برابر آتالانتا بوده و در واقع همین تفاوت باعث شده که نراتزوری بالاتر از بانوی پیر قرار بگیرد. در حالی که اینتر از سفرش به برگامو میزبانش را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و سه امتیاز گرفت، یوونتوس به یک تساوی بدون گل رضایت داد.

اگرچه یوونتوس تنها دو امتیاز کمتر از اینتر دارد، شانس قهرمانی اینتر در پایان نیم فصل نخست بیشتر است. این تیم در هفته بعدی رقابت‌های سری A، میزبان هلاوس ورونا رده هفدهمی است که در این فصل اوضاع چندان خوبی نداشته است. این در شرایطی است که یوونتوس میهمان سالرنیتانای قعرنشین خواهد بود. با توجه به تفاضل گل بهتر اینتر نسبت به یووه (۳۴+ به ۱۶+) اینتر با یک تساوی هم قهرمان زمستانی خواهد شد و تنها شکست این تیم و پیروزی یووه، منجر به قهرمانی بیانکونری می‌شود.

انتهای پیام/