سرازیر شدن پول در زندگی من با یک فکر شروع شد

سرازیر شدن پول در زندگی من با یک فکر شروع شد

زمانی که فکر تجارت به ذهن من خطور کرد تصمیم گرفتم تا در حوزه ی سوهان فعالیت کنم و به سرعت توانستم در این زمینه به سود برسم. محصولاتی نظیر سوهان کره ای باقلوایی، سوهان گزی، سوهان لقمه ای بیشترین متقاضی را داشته اند.

سوهان کره ای باقلوایی

تاریخچه تولید سوهان کره ای باقلوایی به دوران ناصرالدین شاه قاجار باز می‌گردد زمانی که برای افتتاح صحنه عقیق حرم حضرت معصومه از شیرینی به عنوان پیش‌کش و پذیرای مهمانان درباره استفاده شد. پس از آن به دلیل طعم مطبوع این شیرینی که در آن زمان به صورت حلوای نرم طبخ می‌شد، رفته رفته فراگیر شده و به مناطق مختلف کشور رسید.

امروزه اما شیرینی سوهان با استفاده از قالب‌های ماشینی مخصوص و دستگاه‌های شیرینی پزی تولید می‌شود. به مرور و در جهت جلب حداکثری رضایت مصرف‌کنندگان سوهان در انواع مختلفی به بازار عرضه گردید و کماکان نیز سعی تولیدکنندگان بر این است که هر چه بیشتر به محصولات خود تنوع بدهند.

بنابر این اگر شما تجار گرامی و محترم برای تجارت داخل کشور و یا برای پاسخ به نیاز کشورهای دیگر به انواع سوهان کره ای ویژه و درجه یک در مقدار عمده نیاز دارید، می توانید خرید خود را از این سایت انجام دهید زیرا بسیاری از تولید کنندگان در این سایت بهترین و با کیفیت ترین نوع سوهان لقمه ای را به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار خواهند داد.

سوهان گزی

بهتر است، خرید اینترنتی سوهان گزی به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام گیرد، زیرا همان طور که مشخص است، در این حالت واسطه های تجاری حضور ندارند و همین مسئله باعث می شود، هزینه های جانبی خرید و فروش محصول به میزان چشمگیری کاهش یابند، در نتیجه سوهان گزی با قیمتی مناسب تر از بازار به دست مشتری عمده آن می رسد.

بدون شک در هنگام خرید اینترنتی سوهان گزی حاج مجتبی قربانی بیش از هر چیز باید به اصالت محصول توجه نمود، همان طور که گفتیم، شیرینی نام برده از درجه مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد و بسیار خوشمزه است اما بهترین راه برای خرید سوهان گزی باکیفیت استفاده از یک مرجع فروش معتبر است.

یکی از مواردی که در هنگام خرید حضوری یا اینترنتی سوهان گزی باید مد نظر قرار گیرد، شیوه بسته بندی و همچنین مکان و نحوه نگهداری محصول است، زیرا عدم رعایت این مسائل موجب نفوذ هوا و رطوبت به داخل بسته شیرینی می شود، بنابراین ممکن است، سوهان گزی خشک شود یا طعم و کیفیت اولیه خود را از دست بدهد، علاوه بر این عدم بسته بندی صحیح و استاندارد باعث نفوذ آلودگیها به ماده خوراکی خواهد شد.

image002 83 - سرازیر شدن پول در زندگی من با یک فکر شروع شد

سوهان لقمه ای

از جمله شیرینی های لذیذ در ایران سوهان لقمه ای است. این محصول با توجه به روش تولید، ترکیب و غیره به صورت ها و اشکال متنوعی در حال تولید و پخش است که می توان از سوهان لقمه ای به عنوان مثال اشاره نمود.

این نوع محصول علاوه بر اینکه در خود ایران نیز مشتریان زیادی دارد به کشورهای خارجی نیز صادر می گردد. از جمله علل این موضوع نوع بسته بندی، نازک بودن و نوع بافتی است که آن را ترد کرده و در کنار هم این عوامل می توان به عطر، روشنی رنگ و کم چرب بودن و اندازه و سایز مناسب آن اشاره نمود.

یکی از شیرینی هایی که علاوه بر مصرف روزانه در اعیاد و مناسب ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد سوهان است. از جمله قالب های حرفه ای سوهان می توان از سوهان لقمه ای نام برد که علاوه بر اینکه با قیمتی ارزان در حال فروش است از کیفیتی بالا نیز برخوردار است.

image003 83 - سرازیر شدن پول در زندگی من با یک فکر شروع شد