شروع خوب پاروزنان در تایلند/ راهیابی دو قایق ایران به فینال

شروع خوب پاروزنان در تایلند/ راهیابی دو قایق ایران به فینال

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات روئینگ قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا از صبح امروز ۲۳ آذر در پاتایا تایلند آغاز شد که پاروزنان ایران در روز نخست رقابت‌ها در دور مقدماتی ۴ ماده به مصاف رقبا رفتند.

امیررضا عبدالی در روئینگ تکنفره جوانان در گروه اول مقدماتی با حریفانی از قزاقستان، تایلند، ویتنام و عربستان رو به رو شد و با زمان ۷:۴۶.۷۸ دقیقه به عنوان قایق دوم به نیمه‌نهایی راه یافت. در این رقابت نماینده تایلند اول و قزاقستان سوم شدند. دور نیمه‌نهایی این ماده شنبه ۲۵ آذر برگزار خواهد شد.

کیمیا زارعی در روئینگ تکنفره سبک‌وزن زیر ۲۳ سال بانوان در گروه اول مقدماتی با حریفانی از ویتنام، تایلند و مالزی رقابت کرد و با زمان ۸:۱۳.۶۷ دقیقه به عنوان قایق اول مستقیماً راهی فینال شد. در این رقابت نمایندگان ویتنام و تایلند به ترتیب دوم و سوم شدند. فینال این ماده شنبه ۲۵ آذر برگزار خواهد شد.

فاطمه مجلل و کیمیا زارعی در تعیین خط روئینگ دونفره سنگین‌وزن زیر ۲۳ سال بانوان به مصاف رقبایی از قزاقستان، هنگ‌کنگ، تایلند و ویتنام رفتند و با زمان ۷:۳۹.۲۹ دقیقه دوم شدند. فینال این ماده یکشنبه ۲۶ آذر برگزار خواهد شد.

ابوالفضل سطوتی و امیررضا عبدالی در روئینگ دونفره جوانان در گروه سوم مقدماتی به مصاف نمایندگان ازبکستان، عربستان و قزاقستان رفتند و با زمان ۷:۰۰.۷۵ دقیقه دوم شدند در این رقابت نماینده ازبکستان اول و قزاقستان سوم شدند. نیمه‌نهایی این ماده شنبه ۲۵ آذر برگزار می‌شود.ن

مایندگان ایران فردا جمعه ۲۴ آذرماه در ادامه رقابت‌ها به مصاف رقبا می‌روند.