شهرداری ارومیه، پیروزی اش را مدیون کاظمی است

شهرداری ارومیه، پیروزی اش را مدیون کاظمی است

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته نخست رقابت های لیگ برتر والیبال تیم راهیاب ملل مریوان با نتیجه سه بر یک مغلوب تیم شهرداری ارومیه شد و روز چهارشنبه مقابل تیم سیرجان صف آرایی می کند.

آرش صادقیانی سرمربی تیم والیبال راهیاب ملل مریوان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شکست تیمش مقابل شهرداری ارومیه گفت: با بدشانسی مواجه شدیم و چهارمین مصدوم خود را در این بازی دادیم. پیش از آغاز مسابقات، دو تن از بازیکنان ما دچار مصدومیت شدند. شروع خوبی مقابل شهرداری ارومیه داشتیم و بازیکنانم سرحال و نترس بازی کردند. برنامه هایمان در زمین پیاده شد.

وی افزود: در ست نخست با اینکه با نتیجه ۱۰ بر ۵ عقب بودیم اما توانستیم امتیازهای از دست را جبران و پیروز شویم. در اواخر ست دوم احمدی را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. در ست سوم نیز قلی پور به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد و در این ست در حالی که با نتیجه ۲۲ بر ۱۸ پیش بودیم، صابر کاظمی با زدن چند سرویس مهار نشدنی، نتیجه را تغییر داد.

صادقیانی ادامه داد: سطح والیبال صابر کاظمی بسیار بالاست و ارومیه پیروزی خود را مدیون این بازیکن می باشد. حتی در ست دیگر که با نتیجه ۱۲ بر ۸ پیش بودیم، کاظمی با زدن سرویس هایش نتیجه را تغییر داد و در واقع گره گشای تیم شهرداری ارومیه شد. در مجموع از عملکرد تیمم راضی هستم و با توجه به اینکه تجربه کمی داشتند بازی جانانه ای به نمایش گذاشتند. ارومیه تیم پرمهره ای است.

سرمربی تیم والیبال راهیاب ملل مریوان درباره بازی روز چهارشنبه مقابل سیرجان گفت: امیدوارم مصدومانمان هر چه سریعتر به تیم ملحق شوند. سیرجان قهرمانی جام باشگاه های آسیا را به تازگی به دست آورده و تیم خوبی است. تغییراتی داشته اما شاکله اصلی اش حفظ شده است. امیدوارم نمایش خوبی مقابل این تیم داشته باشیم. برای کسب نتیجه تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.

منبع : مهر