فویل آلومینیومی ضخیم غذا صنعتی

فویل آلومینیومی ضخیم غذا صنعتی

کاربرد محصولات آنجایی به چشم می آید که در هر زمینه ای بتوانید از آن بهره ببرید که فویل آلومینیوم ضخیم دقیقا به همین صورت است و موارد مختلفی برای استفاده از آن ذکر شده است که در چند مورد کوتاه به آنها می پردازیم. این محصول همانند فویل آلومینیومی صنعتی چسبی بیشتر به شکل رول شده می باشد و همچنین ضخامتهای مختلفی دارد که بسته به استفاده ای که می خواهید از آن بکنید بهتر است تا در مورد آن کاملا تحقیق کنید. لوازم منزل باید یه گونه ای باشند که در هر موقع که احساس نیاز کردید در اختیار شما قرار بگیرند و همچنین در بخشهای مختلف آشپزی بیشترین تغییرات را در خود دارد و به همین جهت باید همیشه آماده ی این تغییرات باشیم و وسایلی را در اختیار داشته باشیم تا در مواقع نیار به کمک ما بیایند. فویل آلومینیومی به قدربی در بین افراد جا افتاده است که در رده ی بالایی از درخواستها قرار می گیرد و ما در اینجا سعی می کنیم آن دسته از ویژگیهایی که بقیه از ان اطلاع ندارند را بیان کنیم تا دیگران هم علاقه مند به استفاده از آن شوند.

هر گاه که اسم چنین محصولی می آید اولین چیزی که به ذهن ما می آید درباره ی غذاست و شیوه های مختلفی که با استفاده از فویل می توانیم بهره ببریم بهترین شیوه ای که برای این کار پیشنهاد می شود این است که گوشت فیله را که می خواهید کباب کنید را درون آن بپیچید گذارید و سپس درون شلعه قرار دهید. قرار نگرقتن در معرض شعله ی مستقیم باعث می شود تا بهتر درست شود و غذای سالمتری برای شما آماده شود محافظت از غذا توسط این ماده به گونه ای می باشد که دیگر نمی سوزد و بخش داخلی گوشت هم به خوبی پخته می شود. 

فویل آلومینیوم ضخیم

همانطور که گفته شد، از فویل آلومینیوم امروزه استفاده های زیادی می شود که انواع ضخیم آنها از کاربردهای بیشتری برخوردار می باشند که بیشتر برای پخت و پز و همچنین کارهایی که با حرارت بالا سر و کار دارند، استفاده می شود. کارخانه های زیادی در سراسر جهان وجود دارند که انواع فویل کابینت آلومینیومی را در کیفیتها و اندازه های مختلف و با ضخامتهای متفاوت تولید و روانه بازار می کنند که از هر کدام از آنها برای کاربردهای مختلف استفاده می کنند.

image002 121 - فویل آلومینیومی ضخیم غذا صنعتی

آلومینیوم یکی از با ارزش ترین فلزات در جهان است که از آن محصولات مختلفی از جمله فویل تولید می شود که جزو پر کاربرد ترین و پر مصرف ترین نمونه های آلومینیوم به حساب می آیند. امروزه از فویل آلومینیوم ضخیم بیشتر از سایر فویلها استفاده می کنند زیرا هم دارای مقاومت خوبی در برابر عوامل مختلف است و هم دارای کاربردهای بیشتری است. ایران یکی از بزرگ ترین کشورهای تولید کننده ی انواع فویل آلومینیومی است که آنها را با استفاده از ترفندها و روشهای مختلف تولید و روانه بازار می کنند که با توجه به کیفیتهای بالایی که این محصولات دارند، دارای خریداران زیادی نیز در داخل و خارج از کشور می باشند. امروزه در تمامی فست فودیها، رستورانها، آشپزخانه ها و غیره، انواع فویل آلومینیومی را مشاهده می کنید که برای بسته بندی، نگهداری و انتقال مواد غذایی استفاده می شوند.

 

 

فویل آلومینیوم غذا

قطعاً اگر بخواهیم قیمت فویل آلومینیوم غذا را به دست بیاوریم باید به نحوه تولید آن نیز توجه کنیم استفاده از فویل آلومینیومی در خانه‌ ها نه تنها برای ذخیره غذا بلکه می ‌تواند به‌ عنوان یک پوششی برای پوشاندن سطح غذاهایی باشد که قرار است در فر قرار گرفته و طبخ شوند که با پیچیدن فویل دور آنها سبب می‌ شود تا مواد درون آن پخته شود و حالت برشتگی پیدا نکنند معمولاً برخی از مواد غذایی مانند گوشت قرمز را درون این فویلها می‌ پیچند تا مواد غذایی هنگام پخت رطوبت خود را از دست ندهند علاوه‌ بر اینها از فویل آلومینیومی برای محافظت از انواع سبزیجات در زمان گریل شدن نیز استفاده می ‌شود.

image003 122 - فویل آلومینیومی ضخیم غذا صنعتی

همان‌ طور که می‌ دانید آلومینیوم می‌ تواند جزء دسته فلزات فراوان در کره زمین باشد در حالت طبیعی فلز آلومینیوم در هوا و حتی آبی که به‌ طور روزانه مصرف می ‌کنیم نیز یافت می ‌شود و علاوه‌ بر اینها آلومینیوم می ‌تواند در مواد طبیعی مانند انواع میوه‌ ها، سبزیجات و حتی انواع گوشتها و محصولات لبنیاتی نیز یافت شود برخی از مواد غذایی وجود دارند که از آلومینیوم بیشتری درون خود برخوردار هستند مانند قارچ صدفی، اسفناج و همچنین سبزیجاتی مانند تربچه که می ‌توانند آلومینیوم فراوانی را به خود جذب کرده و به بدن ما انتقال دهند. با وجود تمام اینها باید بدانید که مواد غذایی که شما مصرف می ‌کنید میزان آلومینیوم در آنها متفاوت می ‌باشد که این تفاوت به عواملی بستگی دارد باید بدانید که یک ماده غذایی تا چه اندازه توانایی جذب آلومینیوم درون خود را دارد و می ‌تواند از آن نگهداری کند علاوه ‌بر آن خاکی که مواد غذایی در آن پرورش داده می ‌شود باید خاکی باشد که دارای مقادیر زیادی از آلومینیوم است همچنین برخی غذاهایی که در بسته ‌بندیهای آلومینیومی نگهداری می ‌شوند نیز از درصد آلومینیوم بالاتری درون خود برخوردار هستند.