لیگ قهرمانان اروپا| اینتر با پیروزی خانگی به مرحله یک هشتم نهایی نزدیک شد/ آژاکس، بشیکتاش را از لیگ اروپا هم محروم کرد

لیگ قهرمانان اروپا| اینتر با پیروزی خانگی به مرحله یک هشتم نهایی نزدیک شد/ آژاکس، بشیکتاش را از لیگ اروپا هم محروم کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز شب دوم از هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، امشب (چهارشنبه) 2 بازی در گروه‌های B و C برگزار شد که در پایان آنها تیم‌های فوتبال اینتر و آژاکس مقابل رقبای خود به برتری دست پیدا کردند.

در گروه B اینتر که میزبان تیم شاختار دونتسک اوکراین بود با نتیجه 2 بر صفر این تیم را شکست داد. هر دو گل این بازی در دقایق 61 و 67 توسط ادین ژکو به ثمر رسید تا اینتر با کسب سومین پیروزی‌اش 10 امتیازی شود و موقتاً به صدر جدول صعود کند. در صورتی که در دیگر بازی این گروه میان رئال مادرید و شریف مولداوی که به میزبان شریف برگزار می‌شود، رئال مادرید موفق به کسب پیروزی شود، اینتر و رئال هر دو به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود خواهند کرد. در جدول این گروه پس از اینتر، رئال مادرید 9 امتیازی در رده دوم قرار دارد و تیم‌های شریف و شاختار به ترتیب با 6 و یک امتیاز در رده‌های سوم و چهارم هستند.

در بازی همزمان در گروه C تیم فوتبال آژاکس پنجمین پیروزی متوالی‌اش را هم کسب کرد و این بار در خانه تیم قعرنشین گروه بشیکتاش را با نتیجه 2 بر یک شکست داد. سباستین هالر هر دو گل میهمان هلندی را در دقایق 54 و 69 به ثمر رساند. تنها گل بشیکتاش هم در دقیقه 22 توسط رشید غزال در دقیقه 22 از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. بشیکتاش با قبول این شکست بدون امتیاز ماند و حتی شانسی برای رفتن به لیگ اروپا هم ندارد. در جدول گروه C، آژاکس 15 امتیازی صعودش را به عنوان تیم اول قطعی کرده و پس از آن تیم‌های دورتموند و اسپورتینگ لیسبون هر دو با 6 امتیاز و به خاطر نتیجه بازی‌های رودررو به ترتیب در رده‌های دوم و سوم هستند.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم