مردم برای مقابله بادخالت‌های استعمارگران به راهپیمایی خواهند آمد

مردم برای مقابله بادخالت‌های استعمارگران به راهپیمایی خواهند آمد

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی از همهٔ دلسوزان ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

اینک ۴۵ سال از روز معجزه‌آسای ۲۲ بهمن ۵۷ می‌گذرد. ملت ایران همان ملت، آرمان همان آرمان، و دشمنان ایران همان دشمنان‌اند. اما آنچه تغییر کرده قدرتمندتر شدن کشور در حفظ امنیت و توان بازدارندگی در برابر کسانی است که چشم طمع به منابع این کشور دارند.

مردم ایران مظلوم‌اند اما مقتدر و به‌رغم آنکه تحت بی‌رحمانه‌ترین و ظالمانه‌ترین تروریسم اقتصادی و حملات رسانه‌ای تاریخ بوده‌اند، در جنگ ترکیبی اخیر، انواع نقشه‌های خباثت‌آلود دشمنان را خنثی کردند.

در سخنرانی ۱۲ بهمن در حرم امام راحل هم گفتم که اگر مردم به راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌آیند، به‌خاطر ما مسئولان نیست، بلکه آنها برای حفظ انقلاب اسلامی‌شان و حفاظت از استقلال و آزادی‌شان در مقابل دخالت‌های استعمارگران و بدخواهان خارجی و نیز صیانت از خون جوانانی که با ارزش‌ترین دارایی‌شان را نثار امنیت کشور کردند به راهپیمایی خواهند آمد.

اکنون در آستانهٔ روز تاریخی ۲۲ بهمن، که دشمنان ملت ایران بیش از پیش و آشکارتر از گذشته برای درهم شکستن اتحاد ملی دندان تیز کرده‌اند، همهٔ کسانی که دلسوز ایران هستند و قلبشان برای این آب و خاک و سرافرازی نسل‌های آینده این کشور می‌تپد، با شرکت در راهپیمایی فردا این روز را در تقویم افتخارات ملت ایران ثبت خواهند کرد و ان‌شاءالله ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ تاریخ‌ساز خواهد شد.